Аратта - На головну

28 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Замість ширки регіоналам пропонують найширші права

Політика 4171 перегляд

Опубліковано - 3.11.2007 20:14 | Всі новини | Версія для друку

Замість ширки регіоналам пропонують найширші права
Замість ширки регіоналам пропонують найширші права
Парламентська опозиція повинна мати всі інструменти для контролю за владою.

Про це у прямому ефірі на Першому національному телеканалі вкотре заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

На думку Юлії Тимошенко, опозиції потрібно віддати посади віце-прем’єра, який буде слідкувати за роботою уряду та доповідати про стан роботи Кабміну парламентській опозиції, а також заступників міністрів з такою ж функцією та заступників керівників місцевих державних адміністрацій.

«Також опозиції потрібно віддати Рахункову палату – це контроль за всіма державними фінансами та віддати посаду віце-спікера», - сказала лідер БЮТ.

Юлія Тимошенко зазначила, що налаштована надати найширші права опозиції.

Між тим, союзник Тимошенко по демкоаліції нашоукраїнець Тарас Стецьків, вважає нонсенсом участь опозиції в уряді України. Він переконаний, що уряд має бути командою однодумців, а не політичних опонентів. На переконання Стецьківа, суть опозиції є в її присутності поза виконавчою владою та контроль над нею, а не солідарна відповідальність із правлячою коаліцією за результати влади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.