Регіонали блокують початок роботи парламенту. До більшовиків тепер примкнули литвини |
У Верховній Раді розпочалося засідання Підготовчої групи щодо організації та проведення першої сесії Верховної Ради VІ скликання. Розпочалося й практично одразу припинилося.
Представники Партії регіонів не беруть сьогодні участі в засіданні.
Про це повідомила в інтерв’ю журналістам одна із членів Підготовчої групи від цієї партії Ганна Герман.
Вона зазначила, що керівництво Партії регіонів прийняло рішення не брати участь у засіданні Підготовчої групи, оскільки на сьогодні ще три політичні сили, які перемогли на виборах, не зареєстрували своїх кандидатів у ЦВК.
Тому, на думку Герман, таке засідання сьогодні проводити передчасно. Вона вважає, що «доречно таке засідання» провести на наступному тижні.
Герман повідомила, що 9 листопада в ЦВК будуть реєструватися ті кандидати в народні депутати, які не були народними депутатами 5-го скликання.
Представник Партії регіонів Раїса Богатирьова запрропонувала відкласти засідання Підготовчої групи з організації першого засідання Верховної Ради 6-го скликання до завершення процедури реєстрації народних депутатів.
Про це Богатирьова повідомила сьогодні журналістам, залишаючи засідання Підготовчої групи у ВР.
«Ми зараз йдемо на реєстрацію, і згідно із законом, коли зареєструємось, братимемо участь у Підготовчій групі», - сказала Богатирьова.
Вона пояснила мету свого приходу на засідання Групи необхідністю зробити таку заяву. «Ми попросили всіх використати цей час для того, аби кожна група змогла підготувати свої пропозиції і відкласти (засідання) до того, як будуть усі зареєстровані. Це стосується Блоку Литвина, нас і КПУ. Не всі зареєстровані і в БЮТ», - відзначила вона.
Засідання робочої групи також залишив перший заступник голови ВР 5-го скликання, представник КПУ Адам Мартинюк, представник КПУ Валентин Матвєєв та представник Блоку Литвина Ігор Шаров.
Як повідомлялося раніше, для початку роботи підготовчої групи потрібно не менше половини від її складу у 30 нардепів. Рішення ухвалюються більшістю делегатів.
Фракції БЮТ і НУ-НС мають представництво у 15 депутатів, що не достатньо для прийняття рішень.