Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія зробила Керченську протоку непридатною для відпочинку

Довкілля 8066 переглядів

Опубліковано - 15.11.2007 12:12 | Всі новини | Версія для друку

Росія зробила Керченську протоку непридатною для відпочинку
Росія зробила Керченську протоку непридатною для відпочинку
Район Керченської протоки втратить свої можливості для відпочинку на найближчі рік-два, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода лідер Зеленої партії, колишній міністр охорони навколишнього середовища Сергій Курикін.

«Я думаю, що відпочивальники можуть лише мріяти про відпочинок саме в районі Керченської протоки принаймні наступні один-два сезони, оскільки нафта, яка пролилася, вже досягла берега. Ми знаємо, що уражені кілька десятків тисяч птахів. І навіть у тому випадку, якщо нафтопродукти зберуть достатньо оперативно, все одно, на мою думку, берегова лінія, і дно Керченської протоки зберігатимуть достатньо велику кількість нафти» – заявив лідер Зеленої партії.

За словами колишнього міністра охорони навколишнього середовища Сергія Курикіна, сьогодні, однак, не слід робити поспішних висновків. Він не погоджується з прогнозами, що мовляв 10-15 років будуть даватися взнаки наслідки цієї катастрофи.

Як повідомлялося раніше, у минулу неділю, під час шторму 6-7 баллів у Керченські протоці сталоася найбільша техногенна катастрофа. Зухвале нехтування правил безпеки судноводіння спричинило затоплення декількох російських суден, в результаті чого у воду вилилося більше тисячі тонн нафтопродуктів, на дні протоки наразі знаходится декілька тисяч тонн сірки.

Від забруднення вже загинули десятки тисяч птахів, масово гине риба. За попередніми підрахунками експертів шкода навколишньому середовищу та промисловим запасам риби обчислюється десятками мільярдів доларів. Український уряд поки що не висував російській стороні жодних матеріальних претензій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.