Аратта - На головну

23 липня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Мінську міліція гамселить підприємців. А нема чого протестувати

Світ навколо нас 5484 перегляди

Опубліковано - 21.01.2008 16:34 | Всі новини | Версія для друку

У Мінську міліція гамселить підприємців. А нема чого протестувати
У Мінську міліція гамселить підприємців. А нема чого протестувати
Міліція в Мінську розганяє акцію протесту, в якій беруть участь близько 1,5 тис. підприємців, почалися масові затримання і арешти учасників.

До підприємців, що зібралися, під'їжджають машини співробітників міліції, затримують учасників, садять в машини і вивозять.

Біля будівлі Будинку уряду, куди попрямували учасники акції протесту, співробітники правоохоронних органів розігнали акцію. Дорогу до будівлі Будинку уряду підприємцям перегородили співробітники ОМОНа зі щитами і палицями. Вони витіснили підприємців на прилеглі вулиці до площі Незалежності, де розташована будівля уряду.

Білоруські підприємці протестують проти Указу Президента Лукашенка, який передбачає обмеження на найману працю. Дозволяється використовувати працю тільки близьких родичів.

При використанні найманої праці підприємець зобов'язаний перереєструватися в приватне підприємство, де передбачені значно більші податки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.