Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові

Скандал Регіон: Львівська область 8052 перегляди

Опубліковано - 1.02.2008 02:25 | Всі новини | Версія для друку

Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові
Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові
Настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові о. Тадеос вважає поширену днями дезінформацію про те, що вірменська громада Львова хоче перейменувати місто, початком інформаційної війни.

Про це повідомила прес-секретар Координаційної наглядової ради з питань реставрації та реновації ансамблю Вірменської вулиці Ольга Ігнатова.

"Скажу відверто - я особисто не здивований появі цієї провокації. Саме зараз у світі набувають розголосу події з вірменської історії - маю на увазі геноцид у Вірменії у 1915 році, який вже визнали країни Європи та США. Це не може залишити байдужими тих, хто вбачає в цьому факт свого викриття, тих, хто мріяв про знищення вірменської культури. Тож переможені у моральному двобої вирішили розпочати інформаційну війну - і це нормальна світова практика", - акцентував о. Тадеос.

"Зрештою, інформаційна, ідеологічна війна завжди існувала і існуватиме далі. Але дуже важливо періодично проливати світло на істину. Сьогодні вірмени мають дуже добрі стосунки з українцями і безпосередньо з громадою Львова. Ці стосунки сприяють укріпленню позиції вірмен не лише в місті, але й в Україні. Знаючи, яка атмосфера панує у Львові, недруги, можливо, сподівалися, що на цю провокацію відреагують львівські націоналістичні сили. Але вони так і не зрозуміли головного, що львівські вірмени - також націоналісти в найкращому розумінні цього слова, тобто є патріотами цього міста і цієї держави.

Вірмени прийшли в Галичину ще в ХІ ст., втікаючи від агресії кочових племен. З того часу і до сьогоднішнього дня вірмени встигли полюбити це місто, стати його частиною. Свідченням любові вірмен до Львова може стати навіть приклад з 18 ст., коли місто оточили турки. Тоді вірмени заплатили великі гроші і віддали свого представника в заручники, щоб тільки врятувати місто. Врешті, заручника стратили. Але це яскравий приклад того, що заради міста вірмени готові були пожертвувати навіть своїм життям", - зазначив о. Тадеос.

Довiдка ZAXID.NET

Депутат Львівської міської ради Вардкес Арзуманян спростував інформацію про те, що він пропонує перейменувати місто Львів на Арьюц. Новину про це з посиланням на депутата розповсюдило 29 січня одне з азербайджанських інформаційних агентств і передрукували російські ЗМІ. Як повідомив ZAXID.NET Вардкес Арзуманян, юристи уже зараз готують позов до цього інформагентства з вимогою спростувати неправдиву інформацію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.