Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прездент Ющенко побував у льотчиків і показав, що не гірше Путіна

Влада 5140 переглядів

Опубліковано - 28.03.2008 14:15 | Всі новини | Версія для друку

Прездент Ющенко побував у льотчиків і показав, що не гірше Путіна
Прездент Ющенко побував у льотчиків і показав, що не гірше Путіна
Перебуваючи з робочою поїздкою у м. Васильків на Київщині, Президент Віктор Ющенко відвідав місце дислокації 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ і політав на бойовому літаку.

Глава держави ознайомився із завданнями підрозділу, організацією й умовами несення бойового чергування. Він зокрема був присутній при заступанні двох винищувачів МіГ-29 на бойове чергування.

Президент також ознайомився з організацією протиповітряної оборони України та прикриття важливих державних об'єктів, зокрема оглянув зразки озброєння Повітряних Сил ЗСУ, зенітно-ракетних та радіотехнічних військ; гелікоптери та літаки транспортної авіації.

Віктор Ющенко, крім того, оглянув техніку і озброєння винищувальної, штурмової, бомбардувальної та розвідувальної авіації.

Під час демонстрації особливий акцент було зроблено на нових та модернізованих зразках озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва. Це, зокрема, кероване ракетне та кориговане бомбове озброєння, засоби оптико-електронного придушення, системи супутникової навігації, новітні радіолокаційні станції, автоматизовані пункти управління, безпілотні літальні апарати тощо.

Главі держави продемонстрували розробки вітчизняних підприємств з модернізації та підвищення бойових можливостей військової техніки, зокрема штурмовика Су-25, винищувача МіГ-29, навчально-тренувальних літаків Л-39, гелікоптерів Мі-8, Мі-24 та радіолокаційних станцій.
Президент України Віктор Ющенко також особисто випробував техніку - здійснив політ на винищувачі Су-27 УБ.

Тривалість польоту становила близько 35 хвилин.

Перед польотом Ющенко пройшов коротке тренування та інструктаж. Він перевдягнувся у військову форму льотчиків.

Літаком керував заступник командувача Повітряних сил Збройних Сил України з авіації, начальник авіації генерал-майор Василь Некіфоров.

Як повідомив журналістам командувач Повітряних сил Іван Руснак, літак Су-27 є одним з найнадійніших. За його словами, літакам такого типу немає рівних, і російські підприємства здійснюють на його базі глибоку модернізацію.

Руснак додав, що літаки такого класу можуть використовуватись 30-35 років, а літаку, на якому здійснював політ Ющенко, виповнилося 15 років.

«Це хороший літак, який буде літати, і в нього велике майбутнє», - запевнив Руснак.

Він відзначив, що політ здійснювався на висоті 1000-1600 м і на швидкості до 600 км/год. За його словами, польотним завданням було передбачено зліт, політ над аеродромом Василькова та обліт території за межами Київської області.

Руснак також повідомив, що Президент Ющенко займав місце інструктора.

На озброєнні ВПС та ППО України стоять літаки, які дісталися у спадок від СРСР.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.