Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Яценюк впенений, що НАТО не вплине на російсько-українські стосунки

Влада 4355 переглядів

Опубліковано - 2.04.2008 15:05 | Всі новини | Версія для друку

Яценюк впенений, що НАТО не вплине на російсько-українські стосунки
Яценюк впенений, що НАТО не вплине на російсько-українські стосунки
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк упевнений у незмінності українсько-російських відносин після можливого приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у Москві після зустрічі з головою Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Сергієм Мироновим.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань двосторонніх українсько-російських відносин, зокрема їх міжпарламентської складової.

Голова Верховної Ради висловив упевненість у незмінності двосторонніх відносин після можливого приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО. «Інтенсифікація діалогу України з НАТО жодним чином не повинна відбитися на українсько-російських відносинах. Я думаю, що українсько-російські відносини мають бути такими ж, а то й кращими, ніж у Росії з Німеччиною, Росії з Італією, Росії з США. Ці країни, до речі, є членами НАТО», - сказав Яценюк.

Голова українського парламенту вважає за необхідне припинити «зайву політизацію» цього питання і продовжувати двосторонній діалог, який було розпочато на рівні міністрів закордонних справ України і Росії.

Він також нагадав, що Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про питання вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО), відповідно до якої рішення щодо міжнародного договору про вступ України до НАТО приймається лише за наслідками всеукраїнського референдуму.

На думку голови ВР, перспектива вступу України до Альянсу – «десятирічна», а «перспектива приєднання до ПДЧ дуже реальна і об'єктивна».

Крім того, спікер українського парламенту зазначив, що інтенсивний діалог на рівні Президентів і виконавчої влади наших держав повинен супроводжуватися інтенсифікацією діалогу на законодавчому рівні.

За словами Яценюка, що наразі є «багато невирішених питань у частині законодавчого забезпечення двосторонніх відносин». У Верховній Раді України, сказав він, знаходяться близько 30 документів, які регламентують українсько-російські відносини і підлягають ратифікації. «Думаю, що це повинно бути ключовим у нашому порядку денному», - наголосив Яценюк.

Другим ключовим питанням розвитку двосторонніх відносин голова Верховної Ради назвав інтенсифікацію міжрегіонального співробітництва, зазначивши, що «близько 80 відсотків торгівлі припадає саме на регіони». Яценюк висловився за відновлення роботи Ради регіонів, що, за його словами, стане «гарним імпульсом для наших двосторонніх економічних відносин».

Голова Верховної Ради України також висловив переконання у відсутності підстав для перегляду Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Коментуючи підсумки парламентських слухань у Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації на тему «Стан російсько-українських стосунків і виконання зобов`язань за Угодою про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією і Україною», Яценюк заявив, що ставиться до них спокійно.

«Я ніколи не повірю, що українсько-російські відносини не будуть такими, які вказані у договорі - добросусідськими, доброзичливими, економічно вигідними, і підстав для перегляду суті і формі договору немає», - зазначив він.

Яценюк нагадав, що минулого року розпочався процес інтенсифікації діалогу щодо базового договору. За його словами, на підставі договору розробляється низка положень, які спрямовані на розвиток бази цього документу.

«Сьогодні ця робота триває, і її було узгоджено на рівні Президентів», - підкреслив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.