Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сьогодні коаліція має визначитися із столичними виборами. Врешті

Політика 4284 перегляди

Опубліковано - 4.04.2008 13:46 | Всі новини | Версія для друку

Сьогодні коаліція має визначитися із столичними виборами. Врешті
Сьогодні коаліція має визначитися із столичними виборами. Врешті
Сьогодні демократичні сили мають визначитися щодо спільних дій під час виборів до Київської міської ради, а відтак і щодо кандидатури на посаду мера.

Про це заявив на прес-конференції народний депутат України Тарас Стецьків (фракція НУНС).

За його словами, на сьогодні є три претенденти – Віталій Кличко, Юрій Луценко, (який ще не прийняв рішення) і кандидат від БЮТ (прізвище якого ми ще вчора знали, а сьогодні його, здається, вже нема).

На уточнення журналістів, чому він відкидає можливість балотування Олександра Турчинова від БЮТ, Стецьків відповів: «якщо БЮТ реалісти, то вони не будуть наполягати на цій кандидатурі».

Він підкреслив, що сьогодні до кінця дня необхідно визначитися демократичним силам в частині блокування щодо єдиного списку під час виборів до Київської міської ради. Він зазначив, що це необхідно, якщо мова йде про єдиного кандидата на посаду мера Києва від демократичних сил.

Відповідаючи на запитання, як він оцінює самовисунення Миколи Катеринчука на посаду мера Києва, Стецьків сказав: «Як його персональну амбіцію».

Він підкреслив, що реальних шансів виграти у Катеринчука немає, але він забиратиме голоси від Кличка.

Щодо можливості самовисунення Олександра Омельченка, Стецьків зазначив, що «до висунення Омельченкаі до його походів на Київ ми ставимося дещо по-іншому». За його словами, «це питання з другої опери». Він також додав, що Омельченко не сприймається як представник демократичних сил і на виборах він забиратиме голоси від Леоніда Черновецького.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.