Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи довершують вступ України у СОТ. Залишилося ще трошки

Влада 4280 переглядів

Опубліковано - 10.04.2008 16:31 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи довершують вступ України у СОТ. Залишилося ще трошки
Нардепи довершують вступ України у СОТ. Залишилося ще трошки
Сьогодні Верховна Рада ратифікувала протокол про вступ України до Світової організації торгівлі.

За ухвалення відповідного закону проголосували 411 народних депутатів з 449, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, ухвалення закону підтримали депутати із фракції НУ-НС - 72, БЮТ - 155, Блоку Литвина – 20, Партії регіонів - 164. Не голосували депутати від КПУ.

Членство України у СОТ передбачає сплату щорічного членського внеску. Розмін щорічного внеску країни-члена до бюджету СОТ визначається на підставі методичних рекомендацій Комітету з питань бюджету, фінансування та управління СОТ і залежить від обсягу зовнішньої торгівлі країни. Крім щорічного внеску Україна також повинна буде зробити одноразовий внесок до робочого фонду СОТ.

Сьогодні ВР ухвалила п’ять із семи необхідних законів, які стосуються адаптування законодавства України до вимог СОТ.

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про страхування», Закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого демпінгового та зростаючого імпорту», «Про внесення змін до ст. 16 Закону України «Про зовнішню економічну діяльність», «Про внесення змін до деяких законів України з питань інтелектуальної власності в частині виконання вимог, пов’язаних зі вступом до СОТ», Закон «Про внесення змін до Закону України «Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності».

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк відзначає «неймовірну ефективність» Верховної Ради сьогодні при прийнятті законів, пов’язаних зі вступом України до Світової організації торгівлі.

Він зазначив, що ще два законопроекти, які стосуються вступу в СОТ, будуть прийняті на наступному пленарному тижні, оскільки на сьогодні немає рішень профільних комітетів щодо даних законопроектів і вони не можуть розглядатися в сесійній залі.

Президент України Віктор Ющенко вітає ратифікацію Верховною Радою протоколу про вступ до Світової організації торгівлі.

"Сьогодні парламент ратифікував протокол, який дає можливість формально вступити до СОТ. Таким чином, від сьогодні Україна пройшла всі формальні процедури для отримання статусу країни, що приєдналася до СОТ", - сказав Президент.

Ющенко вітає, що за ратифікацію протоколу проголосували більшість депутатів – 411. Він побажав ВР "такої ж єдності і при голосуванні з інших питань".

Парламент також сьогодні доручив Кабінету міністрів впродовж місяця затвердити план дій щодо адаптації української економіки до норм СОТ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.