Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Слідча комісія ще нотує космічні зловживання у столиці

Скандал 6103 перегляди

Опубліковано - 14.04.2008 16:04 | Всі новини | Версія для друку

Слідча комісія ще нотує космічні зловживання у столиці
Слідча комісія ще нотує космічні зловживання у столиці
ТСК на підставі отриманих звернень громадян про недотримання законності у прийнятті рішень київською міською владою направила 4 звернення до міської прокуратури, 10 звернень до Генеральної прокуратури і близько десятка звернень до голів районних державних адміністрацій та до міністерств.

Про це повідомив Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо зловживань київської влади Микола Томенко на прес-конференції.

За словами голови комісії, матеріали перевірок різноманітних відомств, що надійшли до ТСК, свідчать про те, що абсолютна більшість рішень, прийнятих київською владою на чолі з Леонідом Черновецьким, створюють серйозні перешкоди на шляху розвитку Києва як столиці України. Микола Томенко звернув увагу на те, що у нинішньої влади відсутня стратегія і логіка розвитку та забудови столиці. Так, Генеральний план м. Києва змінювався у 2004 році 1 раз, у 2005 році – 8, у 2006 році – 14, а у 2007 році – 96 разів.

Як приклад системного хаосу у прийнятті рішень, що можуть мати катастрофічні наслідки, голова ТСК навів звернення Національної радіокомпанії України, яка повідомляє про те, що перед її приміщенням на вул. Хрещатик, 24 триває забудова двох арок, через які здійснювався прохід до важливих установ у сфері інформаційної політики (у цьому будинку розташовані Держтелерадіо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Національна радіокомпанія та Київська ОДТРК). На місці цих арок будуються магазини, під якими опиниться “колодязь зв’язку”, що створений на випадок надзвичайних ситуацій в Україні.

За словами Миколи Томенка, фактично, всі проекти, пов’язані з транспортною інфраструктурою та підготовкою до Євро-2012 є такими, що практично зірвані через те, що київська влада не спромоглася вчасно освоїти бюджетні кошти на будівництво багатьох запланованих транспортних розв’язок та мостових переходів.

Також Голова ТСК вказав на відсутність розуміння й, відповідно, стратегії у київської влади щодо вирішення екологічних проблем у столиці України. За свідченнями експертів, Київ за екологічними показниками сьогодні перебуває на передостанньому місці в Україні. Микола Томенко вказав на інформацію, згідно з якою за останній час не збудовано жодного нового спортивного об’єкта, зведеного на кошти м. Києва, жодного нового дитячого садочка, школи тощо.

Микола Томенко звернув увагу на те, що на його звернення, як Голови ТСК, КМДА та Київська міська рада не надає відповідної інформації по суті. Томенко нагадав, що якщо й надалі КМДА відмовиться надавати необхідну інформацію на законні вимоги ТСК, то у такому випадку у ТСК не залишиться іншого вибору як звертатись до правоохоронних органів. Томенко нагадав, що згідно з ч.2 ст. 351 Кримінального кодексу України, “невиконання службовою особою законних вимог комітетів Верховної Ради України чи тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України, створення штучних перешкод у їх роботі, надання недостовірної інформації караються штрафом від 500 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Голова ТСК також повідомив, що на цьому тижні відбудеться третє засідання слідчої комісії, під час якого він запропонує роботу ТСК до завершення виборчої кампанії у Києві проводити у режимі збору та систематизації інформації, а членам ТСК – кандидатам у депутати Київради чи на посаду київського міського голови - утриматися від публічних коментарів щодо діяльності цієї слідчої комісії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.