Атака клонів. На столичних виборах |
Сьогодні на засіданні Київської міської територіальної виборчої комісії було офіційно оприлюднено заяву від блоку «Київський прорив» про зміну назви. Ця заява була прийнята до уваги тервиборчкомом.
В цьому документі блок повідомляє, що 25 квітня продовжилась робота міжпартійної конференції блоку «Київський прорив», на якій прийнято рішення про зміну назви блоку на «Блок Тимошенко – Київський прорив».
На цій же конференції партія «Єдина родина», яка входила до складу блоку, оголосила про свій вихід з блоку і про відмову кандидатів «Єдиної родини» балотуватися на виборах до Київради.
Вся ця інформація сьогодні була прийнята до уваги членами територіальної виборчої комісії, і відповідними постановами було скасовано реєстрацію кандидатів у списку блоку «Київський прорив», які представляли партію «Єдина родина».
Сьогодні на засіданні КМТВК також було затверджено текст виборчого бюлетеню на вибори до Київради з урахуванням проведеного жеребкування, а також бюлетеню на виборах Київського міського голови, де кандидати будуть розміщувати в алфавітному порядку.
В інтерв’ю журналістам голова тервиборчкому Галина Білик повідомила, що форма бюлетенів затверджена Центральною виборчою комісією.
Згідно з законодавством, виборчий бюлетень до Київради матиме зеленуватий колір і буде довжиною до 80 см, а бюлетень на вибори столичного голови матиме бежевий колір і буде до 1 м в довжину.
За словами Білик, поліграфкомбінат з технічних можливостей не може виготовляти бюлетені, довші за 1 м.
Виборчі бюлетені, за інформацією Білик, друкуватиме поліграфкомбінат «Україна».
Як повідомлялося раніше, жеребкування щодо розміщення назв політичних партій та блоків у виборчому бюлетені депутатів Київради відбулося сьогодні.
Блок «Київський прорив» (нині «Блок Тимошенко - Київський прорив») отримав №17 у цьому бюлетені. Блок Юлії Тимошенко, згідно з результатами жеребкування, у виборчому бюлетені буде під номером 25.
Всього для участі у дострокових виборах до Київради, що відбудуться 25 травня, зареєстровано 37 партій і блоків.
Від “Аратти”: клонування суб'єктів виборів із однаковими чи схожими назвами - старий номенклатурний прийомчик, розрахований на таких самих даунів, якими й є його винахідники.
Або на людей із різноманітними вадами, зокрема зору, яким важкувато прочитати написи в бюлетені, яких ошукувати - тяжкий гріх.
Власне, ніхто із киян вже не має ілюзій щодо чесності та порядності команди діючого мера та його особисто.
Втім, жага влади, як інструменту дерибану, стимулює застосування широкого арсеналу брудних прийомчиків. До того ж й далеко не нових та загальновідомих. Як кажуть - ні розуму, ні фантазії.