Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На липень планується великий ЄЦ. Із політичних невдах

Політика 4515 переглядів

Опубліковано - 3.06.2008 17:16 | Всі новини | Версія для друку

На липень планується великий ЄЦ. Із політичних невдах
На липень планується великий ЄЦ. Із політичних невдах
Партія промисловців і підприємців України (ПППУ) планує увійти до складу партії ЄЦ.

Про це повідомив голова Харківської обласної організації ПППУ Віктор Лещенко.

За його словами, рішення про приєднання до «Єдиного центру» ПППУ практично ухвалене. 3-4 червня проходять обласні і районні партійні конференції, на яких розглядається питання приєднання, а 8 червня ухвалене на конференціях рішення буде закріплено на всеукраїнському з’їзді ПППУ. Лещенко повідомив, що в «Єдиний центр» вже увійшли Аграрна партія, НДП, партія «Пора» і Партія захисників Вітчизни.

Лещенко відзначив, що партія «Єдиний центр» близька ПППУ за ідеологією. «Те, що робиться сьогодні в політикумі України, важко назвати навіть бардаком. Ми пропонуємо створити політичну силу з єдиною позицією, яка б об’єднала лівий і правий берег України, консолідувала б суспільство», - підкреслив він.

Лещенко заявив, що найближчим часом знов відбудуться перевибори у Верховну Раду, оскільки «парламент сьогодні непрацездатний, політикам не вистачає професіоналізму і культури». За його словами, ПППУ обов’язково братиме участь у цих виборах.

Як повідомляв раніше голова партії «Єдиний центр» (ЄЦ), народний депутат Ігор Кріль, ЄЦ має намір провести свій з’їзд 12 липня в Києві. Він уточнив, що до липня засновницькі конференції ЄЦ пройдуть у всіх обласних організаціях партії. За його інформацією, організаційно і юридично партійні організації створені у всіх областях України.

Від “Аратти”:всі, хто вивчав арифметику повінні знати, що у разі складання нулів сумма дорівнюватиме тому ж таки нулеві.

Переносячи цю формулу на реальне життя можна цілком сміливо стверджувати, що масовка політичних невдах, яка нині ну аж ніяк не користується популярністю у нас, виборців, навряд чи завтра, якщо ці непопулярні утворення об'єднати, викличе у нас симпатію.

Тим більше - подібні експерименти вже неодноразово повторювалися за часів Кучми. Тоді, нагадаємо, зазначені новоутворення створювалися виключно для разового використання - для прикриття адмінресурсу та масових фальсифікацій на виборах.

Може в ЄЦ на це й сподіваються?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.