Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політичні репресії. Столичний суд “збагатив” практику безперецедентним рішенням

Пістолетне право 7349 переглядів

Опубліковано - 18.06.2008 17:47 | Всі новини | Версія для друку

Політичні репресії. Столичний суд “збагатив” практику безперецедентним рішенням
Політичні репресії. Столичний суд “збагатив” практику безперецедентним рішенням
Апеляційний суд міста Києва своєю ухвалою поновив Генеральній прокуратурі України терміни на апеляційне оскарження рішення Радянського районного суду міста на підставі якого народний депутат Давид Жванія отримав громадянство України.

Як повідомила прес-служба Апеляційного суду столиці, на найближчому судовому засіданні суд розгляне апеляційну скаргу прокурора і перевірятиме законність зазначеного рішення суду.

«Ухвала Апеляційного суду міста Києва про поновлення термінів на оскарження рішення суду 1999 року, за яким Давид Жванія отримав громадянство України, говорить про поглиблення політичних репресій в Україні». - прокометував це рішення народний депутат України, член депутатської групи «Народна самооборона» Геннадій Москаль.

«Як можна поновити терміни там, де вже з моменту винесення судового рішення пройшло дев’ять років. Це перший такий і безпрецедентний випадок на продовження апеляційного оскарження в історії України», - додав він.

Геннадій Москаль пояснив, що термін на оскарження рішень суду поновлюється, зокрема, у випадках, коли людина хворіла, була в комі чи перебувала за кордоном.

Також Геннадій Москаль наголосив на тому, що дане рішення Апеляційного суду винесене з явним порушенням законодавства. Оскільки, за його словами, на судове засідання про поновлення термінів не були запрошені ані Давид Жванія, ані його представники.

«Обов’язок Генпрокуратури здійснювати нагляд за діяльністю міліції, в тому числі над підрозділами, що займаються документуванням паспортами громадян України», - відзначив він.

Тож, за словами народного депутата, в 2002 та 2004 році спецпідрозділи по боротьбі з організованою злочинністю за дорученням адміністрації Президента України в рамках оперативно-розшукової діяльності законності отримання громадянства України проводили перевірку, в результаті якої, порушень виявлено не було.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.