Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Свистопляска навколо хліба. У столиці - космічний совок

Добробут 5641 перегляд

Опубліковано - 1.07.2008 22:53 | Всі новини | Версія для друку

Російський передовий досвід - хлібна картка зразка 2008 року, впроваджена у станиці Новоселицькій Ставропільського краю.
Російський передовий досвід - хлібна картка зразка 2008 року, впроваджена у станиці Новоселицькій Ставропільського краю.
Київська міська державна адміністрація планує запровадження цільових соціальних хлібних карток для киян.

Як повідомили у прес-службі КМДА, про це повідомив начальник Головного управління з питань цінової політики Василь Яструбинський.

Він підкреслив, що в місті Києві ціни на хліб встановлені два роки тому. «За цей час в нашій країні відбулося дуже багато змін, зокрема – в економічному житті країни. Перше: суттєво зросла заробітна плата. В місті Києві вона за два роки збільшилась майже вдвічі. Крім того, за цей час суттєво зросли ціни на енергоносії, на деякі інші продукти харчування, які використовуються при виробництві хліба. Це й олія, і цукор, і дріжджі. За цей час в цілому по країні, крім міста Києва, усі обласні центри змінювали ціни на хліб кілька разів», - заявив Яструбинський.

Він також зазначив: якщо на сьогоднішній день взяти ціну українського хліба, який в Києві коштує 1,82 грн., то його максимальна ціна по країні становить 3,30, а якщо брати батон (у Києві його ціна – 1 гривня 40 копійок), то максимальна ціна по країні вже становить 2,75.

«Ми вирахуємо цільові групи і надамо адресну допомогу. Такий механізм компенсації коштів для киян здається досить вдалим», - зазначив Яструбинський.

За його словами, «ціна на хліб може буди збільшена лише після запровадження соціальної картки. Міська влада зробить усе можливе, щоб ця соціальна картка була запроваджена протягом поточного місяця».

Він пояснив, що під цю програму потраплять ті кияни, які мають мінімальні доходи, вони вираховуються на підставі інформації головного управління соціального захисту, пенсійних фондів та інших джерел. Так буде визначений рівень, після якого кияни матимуть право на отримання соціальної допомоги.

Від “Аратти”: різноманітні пільги, допомоги, розподільники - це приниження гідності адекватної людини, симптоми рафінованого совка. Бо в усьому нормальному світі влада існує не для того, аби красти у суспільства і принижувати гідність людини, а для того, щоб громадянину жилося комфортніше.

І найбільшою пільгою, яку влада може надати громадянинові - це створити такі умови, аби він, громадянин, міг заробити чесною працею стільки, щоб задовольнити всі свої потреби, вільно, без будь-яких розподільників, карток, талонів, тобто втручання чиновників.

А приватний бізнес - це зайняття певною діяльністю із метою отримання прибутку. Невже цього не чули акціонери-засновники Київхліба, тобто не комунального й недержавного підприємства? Або не знали, що на цей вид діяльності розповсюджується регуляторна фукція держави на ціноутворення?

Не тільки чули, а й знають. Проте, вочевидь, вони не можуть у силу совковсті, уторопати, що збиковий бізнес або закривається, або продається. І якби ця умова виконувалася, напевно б на їхнє місце прийшли інші, хто б міг впоратися краще.

І не треба обливатися крокодилячими сльозами, що нібито столиця залишиться без хліба! Не залишиться. А від втрати чергової совкової команди невдах - кияни тільки виіграють.

Чи простіше, як у Росії, босатися у совковій багнюці?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.