Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політичні репресії. Столичний суд розглянув “справу” Жванії за традицією Вишинського

Скандал 5222 перегляди

Опубліковано - 2.07.2008 12:51 | Всі новини | Версія для друку

Політичні репресії. Столичний суд розглянув “справу” Жванії за традицією Вишинського
Політичні репресії. Столичний суд розглянув “справу” Жванії за традицією Вишинського
Сьогодні столичний суд продемонстрував, що Конституція для нього - не Закон.

Сьогодні, 2 червня, Апеляційний суд міста Києва постановив частково задовольнити апеляційну скаргу заступника Генерального прокурора України у справі про громадянство народного депутата України Давида Жванії. Рішення Радянського районного суду м. Києва від 1999 року скасовано і справу направлено до Святошинського районного суду м. Києва на новий розгляд.

За словами народного депутата України Геннадія Москаля, який представляє інтереси Давида Жванії в суді, справу про громадянство Жванії сьогодні буде направлено до Верховного суду України.

Геннадій Москаль вважає рішення Апеляційного суду Києва заполітизованим. «Судді фізично не можуть за чотири з половиною хвилини перебування у дорадчій кімнаті винести рішення з таким обсягом документів та взятих до уваги клопотань», – зазначив він.

Замість післямови. Спеціально для суддів столичного суду, а також осіб Секретаріату Президента, які здійснювали над ними патронат, і песонально гаранту Констиуційних прав і свобод громадян України Президенту Віктору Ющенку публічно нагадуємо текст Конституції України:

Стаття 25

Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.

Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами
.

Стаття 22.

Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.


Стаття 8.

В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.


Стаття 3.

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.


Оскільки ми, громадяни України, відповідно ст. 5 Конституції, є єдиним джерелом влади і ніхто і ні в який спосіб не може узурпувати владу, на підставі ч.2 ст. 3 Конституції публічно вимагаємо від Президента Віктора Ющенка дати публічну оцінку рішенню суддів Апеляційного суду м. Києва, а також публічно повідомити нас, про правові наслідки для громадян України, які на посаді суддів зухвало порушили Конституцію України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.