Скріншот сайту |
Посилаючись на наукові дослідження професора Нісварда, організатори акції стверджували, що якщо жителі планети стрибнуть одночасно, то орбіта Землі небагато зміститься, що вирішить масу проблем, які стоять перед людством: зупиниться глобальне потепління, збільшиться довжина світлового дня, а клімат на планеті стане більш однорідним.
В акції по зміні земної орбіти мали брати участь невідомі активісти, які рік тому почали до неї готуватися в інтернеті. За годину до запланованого "світового стрибка" на сайті WorldJumpDay.org зареєструвалося 600261181 чоловік. Найближчим часом на сайті з’являться фотографії учасників світового флешмоба.
Тим часом, видання "Вісті науки" стверджує, що професори Нісварда в природі не існує, а колективне зусилля 600 мільйонів чоловік по потужності не перевищує двох відсотків енергії, яка виділяється при вибуху середньої водневої бомби. Однак у співтоваристві навіжена ідея одночасного стрибка знайшла широкий відгук - багато хто навіть сповнилися ентузіазму і готові розклеювати на вулицях свого рідного міста рекламні стікери акції. Вчені-фізики впевнені, що акція WJD ні до чого не приведе і стихійний терраформінг не відбудеться.