Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні є, не визнаний владою, расизм

Світ навколо нас 5031 перегляд

Опубліковано - 10.07.2008 16:38 | Всі новини | Версія для друку

В Україні є, не визнаний владою, расизм
В Україні є, не визнаний владою, расизм
За даними українських громадських правозахисних організацій, за перше півріччя нинішнього року в Україні скоєно 30 расистських нападів.

Влада України неадекватно реагує на збільшення кількості нападів за расовими ознаками, – вважають експерти Всесвітньої правозахисної організації Amnesty International (Міжнародна Амністія).

За даними українських громадських правозахисних організацій, за перше півріччя нинішнього року в Україні скоєно 30 расистських нападів, четверо людей загинуло. А минулого року було 60 зареєстрованих нападів на расовому ґрунті, шість з яких призвели до загибелі жертв.

Опираючись на це Міжнародна Амністія у своїй Доповіді стверджує, що расизм та ксенофобія в Україні реально існують, але часто не визнаються. Уряд не приділяє належної уваги боротьбі з цими явищами і, як результат, Україна не виконує взятих на себе міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.