Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


БЮТівці - єдині, хто не голосував за підвищення цін на хліб у столиці

Добробут 5742 перегляди

Опубліковано - 21.07.2008 11:05 | Всі новини | Версія для друку

БЮТівці - єдині, хто не голосував за підвищення цін на хліб у столиці
БЮТівці - єдині, хто не голосував за підвищення цін на хліб у столиці
Фракція Блоку Юлії Тимошенко в Київраді - єдина, яка на пленарному засіданні Ради 17 липня не дала жодного голосу за постанову про підвищення цін на хліб в місті.

Про це повідомила прес-служба.

БЮТ, зрозуміло, підтримує надання компенсацій малозабезпеченим верствам населення, але вважає невиправданою зворушливу турботу мерії та більшості Київради щодо фінансової підтримки ВАТ «Київмлин» та ВАТ «Київхліб».

Саме знищення конкуренції та монополізація згаданими компаніями стали однією з причин вкрай складної ситуації на столичному ринку хліба.

Для кількох добре відомих осіб, які є не лише хлібними, але й енергетичними монополістами, стало вже звичкою вибивати з міста шантажем та погрозами компенсації для приватних компаній.

Депутати Київради не отримали належної фінансової документації, яка б показала реальні збитки «ВАТ «Київхліб» та ВАТ «Київмлин», або й взагалі б підтверджувала наявність збитків.

Тому БЮТ не міг погодитися з пропозицією зробити крайніми споживачів. Більше того, на сесії БЮТівці внесли пропозицію проаналізувати діяльність всіх приватних монополій, які утворилися в ключових галузях міського господарства.

Що ж стосується поправок до бюджету міста на 2008 рік, то фракція БЮТ підтримала їх, оскільки вони ґрунтуються переважно на коштах, які Кабінет Міністрів щойно виділив місту у вигляді субвенцій на виконання столичних функцій. Надані Урядом ресурси передбачають як соціальні доплати різним верствам населення, так і потужні вливання в об’єкти столичної інфраструктури, як-то транспортні розв’язки на Ленінградській та Московській площах, станції метро, мости тощо.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.