Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко також притягне карпатських лісорубів

Влада 4108 переглядів

Опубліковано - 7.08.2008 15:29 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко також притягне карпатських лісорубів
Президент Ющенко також притягне карпатських лісорубів
Віктор Ющенко вкотре наголосив, що наслідки стихії могли бути меншими, аби вирубка лісів не проводилася стихійно.

Глава держави повідомив що видав Розпорядження, відповідно до якого створюється комісія на чолі із заступником Генерального прокурора, яка перевірятиме стан ведення лісового господарства у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській і Чернівецькій областях, що постраждали від стихійного лиха.

«Влада повинна радикально змінити політику у питанні боротьби з паводками. Ми не можемо кожен рік зустрічати з новою тривогою, некомплексними і непродуманими діями», – сказав Президент під час прес-конференції у Могилеві-Подільському.

Президент критично оцінив стан фінансування протипаводкових програм. Маючи за мету виправити цю ситуацію, Президент доручив Рахунковій палаті провести аналіз ритмічності фінансування протипаводкових програм з 2004 року, щоб, зокрема, встановити причину такого стану.

«Я даю доручення Рахунковій палаті проаналізувати ритмічність фінансування протипаводкових програм за останні 4 роки», – сказав Віктор Ющенко.

«Жоден уряд ретельно не поставився до фінансування протипаводкових програм. Очевидно наслідки, які сьогодні є, пов'язані з тим, що державні програми не були повністю профінансовані», – сказав Глава держави.

Окрім того, Президент повідомив, що має намір у вересні ініціювати при внесенні змін до держбюджету на 2008 рік прийняття повного фінансування програми «Тиса». Це буде однією з перших законодавчих ініціатив Президента на початку нової сесії парламенту.

За оцінкою Президента, стихійне лихо, що сталося в Україні, показало неефективну та недбалу екологічну політику. Небезпеку для постраждалих місцевостей становлять невпорядковані сміттєзвалища та могильники тварин.

«Сьогодні є відповідальний момент щодо забезпечення нормального епідеміологічного стану на всіх територіях у зоні стихійного лиха», – Віктор Ющенко.

Він додав, що відвідавши десятки постраждалих від повені сіл, не бачив в жодному дбайливо організованої відповідної території.

При цьому Президент зробив акцент на тому, що це питання належить до компетенції місцевої влади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.