Антигрузинська істерія у Росії. “Патріоти-активісти” завжди поруч із чекістами |
Як повідомив лідер організації Олександр Белов (Поткин), зараз в російській столиці є декілька адрес, де відмічена критична криміногенна ситуація, проте правоохоронні органи не роблять ніяких дій.
За словами Белова, в даний час активісти ДПНІ складають списки квартир, де "нелегально" проживають грузини, а також тих місць, де грузинські кримінальні авторитети проводять свої "сходняки".
Лідер ДПНІ відзначив, що після завершення цієї акції списки можуть бути передані в правоохоронні органи, якщо на рівні керівництва країни все-таки буде ухвалено рішення про видворення громадян цієї країни за межі РФ.
Після початку військових дій в Південній Осетії лідер ДПНІ виступив з відкритим зверненням до керівництва Росії. Одін з пунктів заяви була пропозиція інтернувати громадян Грузії що знаходяться на території Російської Федерації, як осіб, що здійснюють розвідувальну і диверсійну діяльність, що підривають економіку Росії.
Крім того ДПНІ пропонує націоналізувати власність, що знаходиться на території Росії і належить громадянам Грузії.
Нагадаємо, в кінці 2006 року загострення відносин між Росією і Грузією із-за затриманих в Грузії чотирьох російських офіцерів вже виливалося в антигрузинську кампанію, під час якої з РФ видворялися грузинські громадяни, російські дипломати покинули Тбілісі і між країнами припинилося все транспортне і поштове сполучення.
На початку січня російські власті прийняли відмовитися від санкцій проти Грузії. Проте осад залишився у обох сторін. Річ у тому, що під час депортації померло декілька грузинських громадян, оскільки людей транспортували як за часів Сталіна - у транспорті, не обладнанному навіть для перевезень тварин. А пропаганда російських засобів масової інформації сприяла культивації в суспільстві образу ворога в особі грузинського народу.
Від “Аратти”: як бачимо те, що Ленін і Сталін є безспірними лідерами акції "Обличчя Росії" - повністю відповідає тому курсу, який останніми роками здійснює Кремль.
Як стало нині очевидним, і до агресії проти Грузії - російське керівництво готувалося не один і не два роки.