Аратта - На головну

10 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко припустила, що у клерків гаранта є щось хворобливе

Влада 4235 переглядів

Опубліковано - 20.08.2008 16:47 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко припустила, що у клерків гаранта є щось хворобливе
Тимошенко припустила, що у клерків гаранта є щось хворобливе
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що не брала відпустку, а сім днів лікувалася за власний рахунок.

Про це вона повідомила на прес-конференції за результатами засідання Кабінету міністрів.

Прем’єр сказала, що не брала відпустку, а взяла за свій рахунок сім днів, «щоб поправити здоров’я».

При цьому Тимошенко зауважила, що не витрачала на це державні кошти, як, за її словами, роблять багато інших українських політиків.

Говорячи про хворобу, від якої вона лікувалась, Тимошенко сказала, що нехай її недоброзичливці не радіють, «хвороби не смертельні» і пов’язані, за словами прем’єра, з тим, що її робота останнім часом супроводжується постійним стресом.

Вона зазначила, що заяви клерків гаранта далекі від реальності.

«Такі заяви дрібних чиновників потребують не коментарів, а доброго столяра, щоб змінити вивіску Секретаріату Президента на палату №6», - сказала Тимошенко.

«Я ніколи не була на Сардинії. Якщо вони не вірять, то хай запитають у сардин, які там плавають», - сказала Тимошенко.

Прем’єр додала, що не може давати серйозні коментарі на такі заяви, «дурниці – вони і є дурниці», додала вона.

Тимошенко наголосила: «Моя позиція – бути з Україною, з народом України». Вона зазначила, що всі її дії як політика це підтверджують.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.