Хроніки дерибану. Народні обранці знову понишпорили у громадській кишені |
Київська міська рада дозволила продаж комунального пакету акцій ВАТ «АК «Київводоканал» у кількості 178 млн. 748 тис. 500 шт. акцій, що становить 25,4%.
За це рішення проголосувало 90 депутатів.
Також Київська міська рада сьогодні на сесії прийняла рішення дозволити продаж комунального пакету акцій ВАТ «Київгаз» у кількості 1 млн. 614 тис. 144 шт., що становить 28,45% акцій.
За це рішення проголосували 90 депутатів.
Довідка. ВАТ “АК "Київводоканал» створено в 2001 році шляхом перетворення в ході приватизації ДКО "Київводоканал".
«Київводоканал» забезпечує цілодобове постачання питною водою понад 2,6 мільйонів осіб і близько 3 тис. підприємств, відведення й очищення 1,3 млн. куб. м стічних вод на добу. Річні обсяги водопостачання становлять 357,393 млн. куб. м, водовідведення - 369, 979 млн. куб. м.
За даними ВАТ «АК «Київводоканал», серед його акціонерів - ЗАТ «Компанія «Киевенергохолдинг» - 67%, КМДА - 25,46%, ВАТ «ДКД-04» - 5% і фізичні особи.
ВАТ "Київгаз" займається транспортуванням газу розподільними трубопроводами, а також продає газ населенню і бюджетним організаціям у Києві.
За даними Агентства розвитку інфраструктури фондового ринку, станом на квітень 2006 року, 88,4553% акцій "Київгазу" належить Головному управлінню комунальної власності Київської міськдержадміністрації, 10,9227% - ТОВ "Техрілат" (Київ).
Від “Аратти”: складається таке враження, що громадська власність, тобто власність усіх киян - невичерпне джерело збагачення групи осіб, на чолі із легендарним Космосом, а не запорука стабільного і заможного життя кожного киянина.
Тому важко зрозуміти, чому особи, які тимчасово отримали мандат на місце у самоврядуванні так вільно розпоряджаються тим, що їм, по праву, не належить? Чи хтось спитав у власника, тобто громади, чи згодна вона розпродати її майно?
Та де там. Бо майно тільки декларувалося, як громадське, а насправді - воно вже давно було чиновницьке, а ніні лише відбувається така собі легалізація. А за нею - буде диктат власника, бо ці підприємства, поза волею киян, - є регіональні монополісти. Тобто, нікуди ніхто не подінеться - платитиме, скільки скажуть.
Такі вони завжди - результати "виборів" за банку консервів та кіло гречки.