Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Клерки гаранта підписалися під “космічну” прихватизацію

Влада 4334 перегляди

Опубліковано - 29.08.2008 16:04 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Клерки гаранта підписалися під “космічну” прихватизацію
Хроніки дерибану. Клерки гаранта підписалися під “космічну” прихватизацію
У секретаріаті президента не бачать порушень у діях київської влади, яка виставила на приватизацію низку комунальних підприємств як “Київводоканал”, “Київгаз” , "Хліб Києва", “Київспецтранс” та інших.

Про це сьогодні заявив на прес-конференціїзаступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

"Київська громада сама приймає рішення щодо приватизації таких об'єктів, тому в правовому сенсі все зроблено правильно. Що стосується економічного плану, я не бачу цих розрахунків. Ми їх запросили з КМДА, щоб уважно подивитися, зважити і провести, можливо, ще додаткові консультації, в якій спосіб має відбуватися така приватизація", - зазначив заступник глави Секретаріату Президента.

"Те, що це вплине на цінову політику, в мене жодних сумнівів немає. Наскільки я розумію, рішення про приватизацію об’єктів ухвалювалося тому що, міська громада не в стані самотужки тягти на собі ці об’єкти. Потрібен інвестор, який вкладатиме ресурс і який вимагатиме, щоб вкладення були враховані в майбутніх тарифах, і очевидно, тарифна політика в Києві буде мінятися в сторону збільшення ціни", - зазначив Шлапак.

Як відомо, в четвер Київрада зняла заборону на приватизацію ВАТ "АК "Київводоканал" (25,4% акцій), ВАТ "Київгаз" (28,45%), ЗАТ "Хліб Києва" (50%+1), ВАТ "Київспецтранс" (51%), а також часток у ВАТ "Київхімволокно", ВАТ "Техводсервіс", ТОВ "Редакція газети "Столиця", ТОВ "Метровагонсервіс", ТОВ "Інститут розвитку людини", "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", ЗАТ "Старий Хрещатик". В цілому список виставленого на продаж майна складає 446 об'єкта.

Від “Аратти”: не знаємо, як у кого, а у нас і сунівів не з'являлося в тому, що клерки із СП вже давно "пєретьорлі" із Космосом цю "тему", і чомусь підозрюємо, що далеко не безкорисно. Для особистого добробуту, зрозуміло.

Бо інакше - як зрозуміти те, що про новий гвиток цінової війни проти киян, у підсумку прихватизації, вже йдеться, як про щось не підлягаюче сумнівам?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.