Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Ермітажі зникло понад 200 експонатів

Кримінал 9202 перегляди

Опубліковано - 1.08.2006 00:41 | Всі новини | Версія для друку

Табакерка рокайльна з портретом імператриці Анни Іоаннівни. 1736-1740 рр. Невідомий майстер
Табакерка рокайльна з портретом імператриці Анни Іоаннівни. 1736-1740 рр. Невідомий майстер
В ході планової внутрішньої перевірки наявності експонатів в Ермітажі виявлено зникнення 221 експоната.

"Зникнення 221-го ювелірного виробу, більшість з яких - емалі з зібрання Російського відділу Ермітажу, було виявлено під час внутрішньої планової перевірки", - повідомляє прес-служба Ермітажу.

Перевірка наявності ведеться в Ермітажі безперервно на підставі графіка, затвердженого Міністерством культури Росії. Результати перевірки регулярно представляються на твердження у Федеральне агентство по культурі та кінематографії.

Хранителька більшої частини цих експонатів раптово померла на робочому місці на самому початку перевірки. Продовження перевірки іншими співробітниками музею, що приймали колекцію, і виявило відсутність експонатів.

У справі багато дивностей, але, на жаль, немає сумніву в тому, що не обійшлося без участі співробітників музею. Це свідчить про серйозні моральні проблеми, про зневагу обов'язками та відповідальністю, про глибоку недосконалість системи зберігання, побудовану на презумпції невинність музейщиков. На жаль, явище "перевертнів" існує і в музейному середовищі, підкреслює прес-служба музею.

Зібрання Російського відділу Ермітажу, що нараховує понад 300 тисяч експонатів, відображає тисячолітню історію Росії. Вартість викрадених раритетів оцінюється орієнтувно в 5 млн доларів.

Про пропажу інформовані всі відповідні органи. Розпочато розслідування.

Це другий за останні два місяці інцидент, коли в петербурзьких музеях під час перевірки з’ясовується пропажа експонатів. У червні 2006 року у філії Російського музею Інженерному замку пропало 5 предметів мисливського сервізу XVІІІ століття. Той інцидент обернувся недбалістю музейних працівників - експонати швидко знайшлися в приміщеннях музею і зайняли своє місце на виставці.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.