|  | 
| В Україні різко подорожчали автокредити | 
Про це повідомляє Простобанк Консалтинг.
Зокрема, за останні три роки ставки підвищувалися суттєво тільки один раз - на початку травня 2008 року, коли вартість автокредитів піднялася на 2,10%, розповідають експерти.
За даними Простобанк Консалтинг, середня (реальна) процентна ставка за автокредитами на нові іномарки в гривні терміном на три роки в середині жовтня склала 24,56%. При цьому в середині жовтня вона становила 23,02%. Таким чином, підвищення склало 1,54%. Крім того, сім банків взагалі припинили таке кредитування.
Як повідомляється, основна причина підвищення ефективної ставки з автокредитів - це те, що 16 банків з 50 найбільших на ринку кредитування підвищили ефективні процентні ставки від 0,5% до 10,05%. При цьому банки поміняли номінальні ставки комісії, це, в свою чергу, провокувала фінансова ситуація в країні, зокрема криза ліквідності.
Водночас, експерти компанії Простобанк Консалтинг вважають, що ситуація тимчасова, але, як будуть далі розвиватися події, наразі прогнозів не дають. "Все залежатиме від дій НБУ", - вважають експерти

 
 
 Актуально
Актуально 
 

 6295 переглядів
 6295 переглядів

 Більше новин за темою «Добробут»:
Більше новин за темою «Добробут»:


