Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія хоче відгородитися Великим Інтернет Муром

Технології 5955 переглядів

Опубліковано - 28.10.2008 18:00 | Всі новини | Версія для друку

Рунет можуть від’єднати від Всесвітньої мережі
Рунет можуть від’єднати від Всесвітньої мережі
Президент російської асоціації розробників ПЗ Валентин Макаров запропонував встановити між Рунетом і Всесвітньою мережею шлюз, який відкриватиме доступ до закордонних ресурсів.

Відомо, що зведення подібної інтернет-стіни обійдеться в кілька сотень мільйонів доларів і забере близько 10 років.

Пропозиція про надання доступу до закордонних ресурсів в мережі інтернет через шлюз міститься в доповіді Макарова Пропозиції щодо заходів сприяння розвитку інформаційного суспільства.

Автор ідеї вважає: якщо подібний шлюз буде створено, то це не означає, що він цого використають для обмеження свобод в інтернеті.

"Необхідно створити міжнародні правила та стандарти зарахування джерел інформації до небезпечних для суспільства, і організувати управління національною мережею на основі діалогу держави і спільноти користувачів", - додав експерт.

Необхідно зазначити, що один з найвідоміших технічних обмежників доступу до глобальних інформаційних ресурсів реалізований в Китаї. Це Золотий щит, відомий також як Великий китайський фаєрвол, що містить 640 тисяч серверів.

Варто додати, що раніше вчені з Каліфорнійського університету провели дослідження і дійшли висновку, що інтернет стимулює роботу головного мозку, тому не варто відмовляти собі в задоволенні поблукати Всесвітньою мережею.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.