Аратта - На головну

12 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фінансова криза. Більше 30 тисяч українців вже стали безробітними

Добробут 5856 переглядів

Опубліковано - 4.11.2008 17:00 | Всі новини | Версія для друку

Фінансова криза. Більше 30 тисяч українців вже стали безробітними
Фінансова криза. Більше 30 тисяч українців вже стали безробітними
Голова Конфедерації вільних профспілок України, народний депутат Михайло Волинець (фракція БЮТ) заявляє, що в хімічній і металургійній галузях вже скорочено 30 тисяч правцівників.

про це Волинець заявив сьогодні в Кабінеті Міністрів.

“На сьогодні в Україні вже близько 30 тисяч людей втратили роботу – це, в першу чергу, хімічна промисловість і металургійний комплекс. Ще близько 100 тисяч людей працюють неповний робочий день. І я знаю про те, що саме металургійний комплекс має намір викинути на вулицю ще не один десяток людей», - сказав Волинець.

Голова Конфедерації вільних профспілок має намір запропонувати уряду створити державний комітет суспільних робіт, за допомогою якого можна буде залучати звільнених людей до будівництва доріг, житла, а також у сільське господарство. Він нагадав, що за часів великої депресії в США було створене Міністерство суспільних робіт, що займалося організацією і залученням людей, які втратили в результаті кризи роботу, до будівництва доріг.

Крім того, Волинець ініціює створення єдиного фонду соціального страхування.

“На даний час у нас існує три фонди соціального страхування - недержавні, які щорічно збирають 16 млрд. грн. Я знаю, що 50% цих коштів фондів використовується неефективно», - пояснив він.

Голова Конфедерації вільних профспілок також пропонує підсилити державну інспекцію праці в частині здійснення контролю за діяльністю підприємств в умовах кризи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.