Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Японські вчені можуть реалізувати парк Юрського періоду

Невідоме 8520 переглядів

Опубліковано - 5.11.2008 14:06 | Всі новини | Версія для друку

Японські вчені можуть реалізувати парк Юрського періоду
Японські вчені можуть реалізувати парк Юрського періоду
Невдовзі японські вчені, напевно зможуть клонувати вимерлих тварин. Щоправда, поки що вони обмежуються замороженими мишами.

Японські вчені створили клони мишей, які були заморожені 16 років тому, спростувавши гіпотезу про те, що заморожені клітини непридатні для клонування, так як лід може пошкодити структуру ДНК.
Експеримент був здійснений генетиками з Центру біології розвитку в місті Кобе.

За словами вчених, їх методика, судячи з усього, дозволить відтворити давно вимерлих тварин за їх замороженими останками.

З моменту появи в 1996 році клонованої вівці Доллі при клонуванні використовувалися тільки живі донорські клітини, ДНК з яких вчені переносили до яйцеклітин реципієнта.

Їм вдалося створити клони за допомогою клітин мозку миші, яка довго перебувала у замороженому стані при температурі 20 градусів нижче нуля.

Вчені витягли із замороженого гризуна генетичний матеріал і помістили в яйцеклітину піддослідної тварини, в результаті на світ з'явилися чотири живі копії померлої миші.

Автори експерименту вже заявили, що готові взятися за воскресіння мамонтів, динозаврів та інших вимерлих тварин. Вчені, проте, визнають, що зробити це буде не так просто.

За їхніми словами, головна проблема в тому, що для клонування вимерлих тварин або тварин на межі зникнення не вистачає підходящих реципієнтів - сурогатних "матерів", яйцеклітини яких можна було б використовувати.

У Японії новина про клонування мертвих мишей викликала бурхливу дискусію етичного і релігійного характеру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.