Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку

Економіка 5941 перегляд

Опубліковано - 14.11.2008 15:30 | Всі новини | Версія для друку

Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Штучна підтримка гривні з боку Нацбанку України викликає негативну реакцію у зарубіжних інвесторів.

Про це заявив сьогодні директор компанії Astrum Investment Management Максим Бланк, виступаючи на конгресі учасників ринку акцій.

"Зарубіжний інвестор ніколи не зайде у валюту, яка у будь-який момент може обвалитися. Тому він вкладатиме кошти в доларові облігації, або в євро, але ніяк не в гривневі інструменти. Тому, для відновлення припливу іноземних інвестицій необхідно, перш за все, подолати кризу недовіри до української національної валюти", - заявив М.Бланк.

Взагалі, на його думку, спроби адміністративного регулювання з боку держави посилюють кризу.

Як приклад він навів спроби державного врегулювання в США в 1929-1932 рр. "Тоді уряд адміністративними заходами боровся за здешевлення сільгосппродукції і із зниженням зарплати. У результаті, можна було спостерігати те, що згодом назвали гримасами ринку, коли вирощений врожай фермери знищували, тому що не могли продати його беззбитково, а в цей час у містах за безкоштовним супом шикувалися черги безробітних, які не могли знайти роботу за тими ставками зарплат, які встановлював уряд", - сказав Бланк.

Як ще один приклад неефективності державного втручання він навів азіатську економічну кризу 1997-1998 р., коли держава боролася з інфляцією шляхом посилювання монетарної політики, що призвело до обмеження кредитування в реальному секторі економіки і поглиблення економічного спаду.

У зв'язку з цим, Бланк назвав неефективною і помилковою нинішню політику Нацбанку України, який намагається діяти аналогічним чином.

"Не треба боятися двозначного показника інфляції, тому що посилювання кредитної кризи набагато страшніше", - сказав Бланк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.