Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Австралія випробує веб-фільтри для всієї країни

Технології 6366 переглядів

Опубліковано - 4.12.2008 12:54 | Всі новини | Версія для друку

Австралія випробує веб-фільтри для всієї країни
Австралія випробує веб-фільтри для всієї країни
Австралійський уряд має намір в грудні провести серію випробувань системи фільтрації інтернет-трафіку, покликаної захистити дітей від перегляду невідповідних ресурсів.

Поки що в "чорному списку" 1300 сайтів, проте до моменту випробувань він виросте до 10 тисяч ресурсів.
План кібербезпеки обійдеться владі в 126 мільйонів австралійських доларів (більш ніж в 80 мільйонів доларів США). Повністю систему введуть в дію протягом найближчих чотирьох років.

Плани уряду Австралії викликали протести певних громадян і організацій. Вони вважають, що влада в майбутньому "невідповідними" може визнати й інші категорії ресурсів. Захисники програми фільтрації відзначають, що від 30 до 40 відсотків зображень з дитячою порнографією знаходяться на комерційних сайтах. Після запуску фільтрів доступ до них буде припинений.

Інші країни, зокрема Великобританія, Канада, Нова Зеландія і Швеція вже ввели подібні системи фільтрації. Проте участь в них провайдерів є добровільною. Поки повномасштабна веб-сервер-цензура введена лише в Китаї, Ірані і Саудівській Аравії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.