Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Криза вб’є українські мас-медіа?

Медіа 12007 переглядів

Опубліковано - 6.12.2008 12:44 | Всі новини | Версія для друку

Криза вб`є українські мас-медіа, чи проведе природній відбір?
Криза вб`є українські мас-медіа, чи проведе природній відбір?
“Українські мас-медіа зараз переживають складний час, майже щотижня до нашої комісії звертається 10-15 журналістів і розповідають про проблеми, які їм подарувала криза”, - повідомив 5 грудня під час круглого столу у Львові голова Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі Тарас Петрів.

За його словами, у сфері мас-медіа відбуваються масові звільнення, відомі журналісти „опиняються просто на вулиці”. Він додав, що для київських журналістів це неочікувано.

„Дві великі газети - „Газета по-українськи” та газета „24” - попередили, що в найближчі два місяці працюватимуть у режимі згортання. Що їх чекає, невідомо. Скорочує кількість шпальт і „Дзеркало тижня”. Разом з тим, розміщення реклами зменшується на 30-40%, редакції намагаються витримати колективи, однак багато хто з них не може дозволити собі купити довгоочікуваного цифрового диктофона”, - каже Тарас Петрів.

Також, каже експерт, у Києві припинено видачу премій журналістам за роботу наднормово та на вихідних, зарплати видають за курсом $1=5.0 грн. „Зараз ринок медіа звужується, конкуренція зростає. Є загроза, що медіа понабирають на роботу молодих, недосвідчених та дешевих журналістів, що призведе до подання неякісної інформації”, - зауважив Т.Петрів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.