Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комп’ютерній миші виповнилося 40 років

Технології 6503 перегляди

Опубліковано - 9.12.2008 13:11 | Всі новини | Версія для друку

Комп’ютерній миші виповнилося 40 років
Комп’ютерній миші виповнилося 40 років
Комп’ютерній миші 9 грудня 2008 року виповнилося сорок років. 9 грудня 1968 року Дуглас Енгельбарт вперше продемонстрував розроблений ним маніпулятор.

Власне, пристрій був зібраний Білом Інглішем, що входив до його команди.

Миша, показана Енгельбартом, була зроблена з дерева і мала всього одну кнопку. Демонстрація проходила на системі NLS, яка мала функцію повнотекстового редагування і вміла ставити гіперпосилання, повідомляє ВВС News.

Енгельбарт не отримав ніяких відрахувань за мишу, оскільки термін дії патенту закінчився раніше, чим відбулося широке розповсюдження персональних комп'ютерів. Маніпулятор надалі визначив як розвиток комп'ютерних програм, так і устаткування.

Сама мишка була винайдена в 1964 році, а пристрої, які можна вважати її попередниками, з'явилися на початку п'ятдесятих років. З того часу в світі випускається безліч мишей. Зокрема, компанія Logitech в грудні відзначила випуск мільярдної миші.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.