Аратта - На головну

8 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент захистив оффшорні заощадження олігархів

Влада 3999 переглядів

Опубліковано - 17.12.2008 12:58 | Всі новини | Версія для друку

Парламент захистив оффшорні заощадження олігархів
Парламент захистив оффшорні заощадження олігархів
Інтереси олігархів відстояли фракції КПУ, ПР та Блоку Литвина.

Верховна Рада відмовилась денонсувати угоду Радянського Союзу з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, яка дозволяла українським підприємцям уникати оподаткування взагалі.

За проголосувало лише 211 депутатів.

Зокрема, Партія регіонів дала 0 голосів, 152 – БЮТ, 58 – "Наша Україна", 0 – комуністи, 1 – блок Литвина.

Володимир Литвин несміливо запропонував депутатам повернутися до голосування, але ті відмовились.

За словами Руслана Князевича, депутати не захотіли "поділитися жирком".

Після цього нардепи почали виправдовуватися, чому не проголосували.

Комуністи пояснили своє неголосування, що не можуть голосувати за скасування угоди СРСР, і тому що президентом Кіпру є комуніст.

Натомість регіонал Петро Сулковський заявив, що без комуністів "нема життя коаліції".

На що спікер Литвин пригрозив Сулковському вимкнути мікрофон.

Як відомо, вже вдруге за рік депутати не можуть денонсувати угоду з Кіпром. Ця острівна держава входить до трійки улюблених оффшорів для українських бізнесменів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.