Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Названа причина трагедії в Євпаторії

Надзвичайна подія 6698 переглядів

Опубліковано - 27.12.2008 23:43 | Всі новини | Версія для друку

Названа причина трагедії в Євпаторії
Названа причина трагедії в Євпаторії
Вибух у будинку в Євпаторії, 24 грудня, стався внаслідок контакту газу з паливно-мастильними матеріалами.

Про це повідомив у суботу на засіданні уряду голова урядової комісії, перший віце-прем’єр України Олександр Турчинов.

Як повідомлялося, під час розчищення завалів у підвальному приміщенні було знайдено 12 балонів, зокрема з киснем, ацетиленом і з газом для зварки.

Як стало відомо, з попереднього висновку комісії, в результаті розгерметизації балонів підвал наповнився вибухонебезпечною газовою сумішшю, яка вступила в реакцію з паливно-мастильними матеріалами і вибухнула.

У свою чергу, Олександр Турчинов зазначив, що представники місцевої влади намагалася дезінформувати рятувальників, стверджуючи, що в підвалі немає балонів.

Як повідомлялося, уряд ініціює порушення кримінальної справи проти керівників місцевих господарських підрозділів, що допустили функціонування майстерні у житловому будинку.

"Фактично після вибуху змістилися на декілька сантиметрів панелі. Це і призвело до того, що побудований у 1960-х рр. панельний будинок склався, як сірникова коробка", - зазначив перший віце-прем’єр.

Як повідомлялося, сьогодні, 27 грудня жителі Євпаторії і рятувальники вшанували пам’ять 27-ми загиблих у результаті вибуху будинку №67 по вулиці Некрасова.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко оголосив п’ятницю, 26 грудня днем жалоби за загиблими у результаті вибуху в Євпаторії.

Раніше, 26 грудня о 17:00 в Євпаторії на вулиці Некрасова, 67, рятувальники МНС завершили усі роботи з розчищення завалів у зруйнованому вибухом будинку. Загалом загинуло 27 осіб, серед них - троє дітей. Співробітники МНС врятували 21 жителя будинку.

Від “Аратти”. Відкрите запитання до влади, - а що робити з іншими панельними будинками, якими масово забудовувалися міста в 60-х роках і проектний термін їхньої експлуатації - 50 років, вже доігає кінця? З подібних будинків "чешського проекту", які можуть скластися як картковий будиночок від малопотужного вибуху чи землетрусу, наприклад у Києві, утворені цілі масиви? І що зберігається в їхніх підвалах, чи квартирах, перетворених на виробничі приміщення, - відповідь на це питання вам сьогодні не дасть ніхто...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.