Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В соціальних мережах передається настрій

Технології 6390 переглядів

Опубліковано - 5.01.2009 08:23 | Всі новини | Версія для друку

В соціальних мережах передається настрій
В соціальних мережах передається настрій
Настрій може передаватися від людини до людини не тільки в реальному житті, але і в житті віртуальному.

На минулому тижні British Medical Journal провів цікаві дослідження в області психології користувачів соціальних мереж. Особливо цікаві результати аналізу "передачі щастя" серед користувачів різних соціальних ресурсів. Виявляється, що настрій може передаватися від людини до людини не тільки в реальному житті, але і в житті віртуальному.

Більше всього на користувача діє настрій друзів з соціальної мережі — якщо щасливий сторонній користувач, це робить набагато менший вплив, чим щастя друга. Загалом, подібна тенденція має місце і в житті, звичайно, не тільки у віртуальному. Якщо у одного користувача гарний настрій, він передається іншому, від нього — третьому, і так далі, по ланцюжку. У результаті утворюються навіть окремі кластери користувачів з гарним настроєм — вони, як правило, досить близькі один одному в межах одного ресурсу.

Щастя одного користувача поступово асоціюється в середовищі і інших користувачів — подібний метод дії такий сильний, що може торкнутися декількох десятків чоловік. Загалом, подібний же вплив надає і поганий настрій.

Насправді, зміна настрою одного користувача може впливати на психологічний стан цілого кластеру користувачів в межах однієї і тієї ж соціальної мережі. Загалом, західні фахівці рекомендують спілкуватися в Мережі з оптимістами, які можуть передавати власний заряд бадьорості і гарного настрою іншим.

Не забуватимемо і про власний настрій — якщо він хороший, то чом би не поділитися ним з іншими користувачами? А якщо поганий — краще тоді взагалі ні з ким не спілкуватися, поки все не повернеться на свої місця.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.