Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Поки пани скубуться - попи воду каламутять

Захист держави 7600 переглядів

Опубліковано - 16.02.2009 10:08 | Всі новини | Версія для друку

Політична криза в Україні посилить вплив Московського патріархату
Політична криза в Україні посилить вплив Московського патріархату
Президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський вважає, що новий предстоятель Російської православної церкви не допустить автокефальності української церкви, навпаки – посилить контроль Московського патріархату.

«Московський патріарх повністю відданий ідеї великої Росії. Очевидно, що він хоче бути для церкви тим, ким був Путін для Російської Федерації. Тому я думаю, жодних кроків, які б відпустили українську церкву з-під контролю Московського патріархату, він не вчинить», - констатує експерт.

Віктор Єленський переконаний, що на церковні відносини проектуватимуться політичні стосунки України та Росії, і постійні українські політичні кризи будуть не на користь Київського патріархату. Президент Української асоціації релігійної свободи впевнений, що патріарх Кирилл не допустить, аби до дискусії про автономію Української православної церкви долучилися Константинопольський патріарх чи інші глави помісних церков.

«Очевидно, що пропонуватиметься нова модель відносин до Київського патріархату, але в жодному разі не партнерська. Це буде жорсткіша модель, що українці мають покаятися і повернутися в цю церкву, з якої вони вийшли», - каже Єленський. Експерт також зауважив, що найближчим часом Московський патріархат посилить в Україні місіонерську роботу і активніше працюватиме з українською паствою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.