Аратта - На головну

16 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російський ЧФ плював на севастопольських пенсіонерів

Добробут Регіон: м.Севастополь 9430 переглядів

Опубліковано - 24.02.2009 11:58 | Всі новини | Версія для друку

Російський ЧФ плював на севастопольських пенсіонерів
Російський ЧФ плював на севастопольських пенсіонерів
Чорноморський флот Російської Федерації є найбільшим у Севастополі боржником з відрахувань до Пенсійного фонду України.

Про це повідомив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на прес-конференції.

«Чорноморський флот є в Севастополі не тільки одним із найбільших платників податків до місцевого бюджету, але й найбільшим боржником з відрахувань до Пенсійного фонду», - відзначив він.

Так, за даними глави адміністрації, із загальної заборгованості севастопольських підприємств і організацій перед Пенсійним фондом у розмірі 9 млн. грн. на Чорноморський флот доводиться 3,4 млн. грн, або більше третини.

Від “Аратти”: як бачимо, севастопольські пенсіонери потрібні провокаторам із ГРУ та ФСБ хіба що в якості дармового гарматного м'яса на антиукраїнські масовки.

А щодо тих самих персій, які, до речі, нараховуються саме із надходжень до пенсійного фонду - то вже проблема української держави. Бо реально місцева влада немає важелів впливу на російських військовослужбовців, які, власне, й повинні б були робити відрахування у пенсійний фонд. А з іншого боку, російській стороні, зокрема контрольним фінслужбам, очевидно, наплювати чи здійснюються обов'язковы выдрахування у місцеві фонди чи ні. Бо вони ж українські. А за це в Росії немає ніякої відповідальності.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.