Аратта - На головну

27 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стретович заперечив Президенту: діяти треба по праву

Влада 4155 переглядів

Опубліковано - 1.04.2009 16:41 | Всі новини | Версія для друку

Стретович заперечив Президенту: діяти треба по праву
Стретович заперечив Президенту: діяти треба по праву
Народний депутат України, вчений-правник Володимир Стретович вважає, що призначення виборів Президента на 25 жовтня 2009 року є абсолютно правомірним і відповідає вимогам Конституції.

«Коли ми писали Конституцію, ми виходили з тези про те, що призначаємо стабільну дату виборів - останню неділю жовтня, плюс другий тур, плюс інавгурація і, фактично, кожен Президент мав номінально виконувати функції без декількох днів», - відзначив Стретович.

Питання в правовій площині полягає в тому, як пояснив Стретович, що кандидати в Президенти 2004 року, балотуючись на цей високий пост, знали, що їх переоберуть в останню неділю жовтня 2009 року. «Вони йшли на це свідомо», - наголосив він.

«Зміни до Конституції вступили в дію з 1 травня 2006 року. Але існує в праві правило, що не можна змінювати процедуру під час її дії, адже ніхто не може бути суддею в своїй справі», - підкреслив Стретович.

«Тому в даній ситуації, якщо ми хочемо закладати правову традицію, ми повинні поставити правило, що можна змінити терміни повноважень мерів, тільки для тих, що прийдуть після цих мерів, але не для тих, що діють зараз. Можна змінити правило для наступного Президента, але не для цього, що зараз. Можна змінити зарплату депутатам, але не для себе, а тим, хто прийде після нас. І тоді ми закладемо традицію, діяти по праву», - підсумував він.

Як повідомлялося раніше, Президент Віктор Ющенко сьогодні назвав Постанову парламенту про призначення виборів Президента у жовтні цього року неконституційним.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.