Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії

Економіка 6572 перегляди

Опубліковано - 10.04.2009 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії
Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії
Українська народна партія запропонувала владі програму виходу з кризи. Про це повідомив народний депутат України, лідер УНП Юрій Костенко на прес-конференції в Івано-Франківську.

Він наголосив, що напередодні 14 квітня - дати, коли антикризова програма має розглядатися в парламенті, - УНП пропонує приділити більше уваги саме їхній програмі, яка була затверджена з’їздом партії ще 6 грудня 2008 року.

Як повідомили у прес-службі УНП, серед низки ґрунтовно розроблених пропозицій Ю. Костенко виділив три першочергових:

По-перше, наголошує лідер УНП, треба на 2/3 зменшити в енергозабезпеченні України частку російського газу.

„40% російського газу для енергозабезпечення України, тим більше газу за світовими цінами, – це «розкіш». Тому слід переорієнтовуватися на національні природні ресурси, насамперед на вугілля. Сьогодні на теплових станціях спалюють російський газ. А треба об’єднати безпосередньо шахту, що видобуває енергетичне вугілля, з тепловою станцією, яка це вугілля спалює”, - зазначив Ю. Костенко .

По-друге, сказав політик, треба брати позики на 30-50 років для широкомасштабного будівництва доріг – усіх без винятку: магістральних, міжобласних та міжрайонних.

«Через позики та будівництво доріг формувалася нова ринкова економіка тих, хто визволився з комуністичного ярма – держав Балтії, Польщі, Румунії, Чехії тощо. Через будівництво доріг Україна може робити замовлення металургам для виробництва арматури, може бути запущена цементна галузь. Місцеві пісок, гравій, щебінь – це також основа для будівництва. З’являться робочі місця, а біля будівельних майданчиків почне розвиватися мале підприємництво. „Євро-2012” – це додатковий привід звернутися по такі позики, бо навіть до відремонтованих стадіонів по таких дорогах ніхто не доїде», - наголошує він.

По-третє, необхідно розвивати село, відповідно до програми УНП „Купуй українське!”, підкреслив він.

„Найперше, що потрібно зараз робити – дати селянину можливість працювати і продавати свій врожай на світових ринках. Скажімо, торік уряд заборонив вивести за кордон 4 млн. тонни зерна в той час, коли на нього була найвища ціна і при тому, що в Україні був небувалий врожай, і брак елеваторів. Потрібно припинити практику, коли уряд завозить дешеве і неякісне імпортне м’ясо, цукор тощо і при цьому забороняє продавати своє”, - наголосив Ю. Костенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.