Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії

Економіка 6633 перегляди

Опубліковано - 10.04.2009 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії
Три кроки для виходу з кризи від Української народної партії
Українська народна партія запропонувала владі програму виходу з кризи. Про це повідомив народний депутат України, лідер УНП Юрій Костенко на прес-конференції в Івано-Франківську.

Він наголосив, що напередодні 14 квітня - дати, коли антикризова програма має розглядатися в парламенті, - УНП пропонує приділити більше уваги саме їхній програмі, яка була затверджена з’їздом партії ще 6 грудня 2008 року.

Як повідомили у прес-службі УНП, серед низки ґрунтовно розроблених пропозицій Ю. Костенко виділив три першочергових:

По-перше, наголошує лідер УНП, треба на 2/3 зменшити в енергозабезпеченні України частку російського газу.

„40% російського газу для енергозабезпечення України, тим більше газу за світовими цінами, – це «розкіш». Тому слід переорієнтовуватися на національні природні ресурси, насамперед на вугілля. Сьогодні на теплових станціях спалюють російський газ. А треба об’єднати безпосередньо шахту, що видобуває енергетичне вугілля, з тепловою станцією, яка це вугілля спалює”, - зазначив Ю. Костенко .

По-друге, сказав політик, треба брати позики на 30-50 років для широкомасштабного будівництва доріг – усіх без винятку: магістральних, міжобласних та міжрайонних.

«Через позики та будівництво доріг формувалася нова ринкова економіка тих, хто визволився з комуністичного ярма – держав Балтії, Польщі, Румунії, Чехії тощо. Через будівництво доріг Україна може робити замовлення металургам для виробництва арматури, може бути запущена цементна галузь. Місцеві пісок, гравій, щебінь – це також основа для будівництва. З’являться робочі місця, а біля будівельних майданчиків почне розвиватися мале підприємництво. „Євро-2012” – це додатковий привід звернутися по такі позики, бо навіть до відремонтованих стадіонів по таких дорогах ніхто не доїде», - наголошує він.

По-третє, необхідно розвивати село, відповідно до програми УНП „Купуй українське!”, підкреслив він.

„Найперше, що потрібно зараз робити – дати селянину можливість працювати і продавати свій врожай на світових ринках. Скажімо, торік уряд заборонив вивести за кордон 4 млн. тонни зерна в той час, коли на нього була найвища ціна і при тому, що в Україні був небувалий врожай, і брак елеваторів. Потрібно припинити практику, коли уряд завозить дешеве і неякісне імпортне м’ясо, цукор тощо і при цьому забороняє продавати своє”, - наголосив Ю. Костенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.