Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У паспортах з’явиться ще одна відмітка

Суспільне життя 9797 переглядів

Опубліковано - 16.08.2006 12:30 | Всі новини | Версія для друку

У паспортах з’явиться ще одна відмітка
У паспортах з’явиться ще одна відмітка
Відтепер в паспорті громадянина України буде проставлятися ще одна позначка - ідентифікаційний номер фізичної особи.

Затверджено Зміни до Порядку унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів.

У Міністерстві юстиції України 3 серпня 2006 року за №927/12801 зареєстрований спільний наказ Державної податкової адміністрації України і Міністерства внутрішніх справ України від 6 липня 2006 р. №386/663 „Про затвердження Змін до Порядку внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів”.

Наказ розроблений відповідно до підпункту 2 пункти 6, підпункту 2 пункти 9, підпункту 2 пункти 24 Закону від 16 березня 2006 року №3575-ІУ „Про внесення змін в Закон України „Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців”.

Зміни вносяться в Порядок внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів, затвердженого наказом ДПА України і МВС України від 19 жовтня 2004 р. №602/1226 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2004 року за №1345/9944.

Регулюється питання повторного привласнення ідентифікаційного номера особі, яка на релігійні або інші переконання раніше відмовилася від ідентифікаційного номера і має в паспорті відповідну позначку.

Також нормована процедура перенесення в новий паспорт позначки про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. Це стосується випадків, коли фізична особа бажає змінити паспорт, в якому раніше була проставлена така позначка згідно з існуючим порядком або за рішенням суду.

Цей наказ вступає в силу одночасно зі вступом Закону від 16 березня 2006 року №3575-ІУ „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців”.

Спільний наказ ДПА України і МВС України від 6 липня 2006 р. №386/663 „Про затвердження Змін до Порядку внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів” буде розміщений на веб-сайті ДПА України, а також буде опублікований у виданнях “Вісник податкової служби України” і “Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.