Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Для реформи совкового ЖКГ потрібен Армагедон і не менше

Добробут 5018 переглядів

Опубліковано - 6.05.2009 15:11 | Всі новини | Версія для друку

Для реформи совкового ЖКГ потрібен Армагедон і не менше
Для реформи совкового ЖКГ потрібен Армагедон і не менше
Політичної волі урядовців сьогодні, очевидно, не достатньо для поглиблення реформ у найбільш проблемній галузі економіки - ЖКГ.

Так прокоментував перспективи системних реформ у галузі ЖКГ заступник директора Агентства моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький.

За його словами, єдиним глобальним стимулом цього процесу може бути повторення того масштабу техногенної катастрофи, як це було у випадку з Алчевськом у 2006 році.

"На жаль, у цій галузі діє єдине правило - поки грім не вдарить, мужик не перехреститься. Чиновники й надалі заговорюють проблему, одночасно роблячи ставку на викидання у трубу бюджетних коштів, направлених на латання централізованих опалювальних систем, ККД (Коефіцієнт корисної дії) від яких становить не більш ніж 30%. Про яку економічну конкуренцію та європейські ціни на енергоносії можна говорити в такому разі? Поки вкотре не прорве на глобальному рівні таку трубу, держава й далі дивитиметься на цю проблему крізь пальці", - заявив експерт.

На думку Голобуцького, упровадження інновацій у цій галузі без радикального реформування управлінських моделей не приведе до очікуваних результатів.

"Можна скільки завгодно перерізувати червоні стрічки на солом'яних станціях, проте поки не вирішиться проблема підвищення ККД при транспортуванні тепла, усі ці проекти матимуть не більш ніж піар-ефект. А тим часом держава гальмує впровадження систем автономного опалювання, які в цій ситуації можуть бути єдиною безпечною й відносно дешевою, а головне - абсолютно реальною та ефективною альтернативою", - вважає Голобуцький.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.