Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Східне партнерство очима європейців

Світ навколо нас 5190 переглядів

Опубліковано - 8.05.2009 13:13 | Всі новини | Версія для друку

Східне партнерство очима європейців
Східне партнерство очима європейців
Німецька преса коментує саміт Східного партнерства ЄС. Газети застерігають від надмірного оптимізму, а деякі навіть висловлюють розчарування.

Газета Frankfurter Allgemeine Zeitung у статті «Пластична операція для східних партнерів», зокрема, пише: «Так чи інакше під новими заголовками продовжуватиметься та ж політика добросусідства. У найкращому випадку вона просто поглибиться. Партнерство спирається на ті ж інструменти, що і добросусідство. Мета – крок за кроком наблизити ці країни до ЄС. (…) Але чи захочуть країни-партнери справді проявити волю до реформ, залишається під великим питанням».

Süddeutsche Zeitung звертає увагу на такий аспект: «Вкрай складно шість пострадянських країн підвести під один знаменник. Чи змінить щось у цьому Східне партнерство, можна лише гадати. (…) Але якщо якась з цих держав має надію, що новий формат полегшить шлях до ЄС, то матиме місце не одне розчарування. (…) У Євросоюзі політично розчарувалися навіть Україною. Тому європейці дуже обережно ставляться до нового партнерства».
Тему продовжує Westfalen-Blatt: «Тісніше прив’язати східних сусідів до ЄС – цілком виправдана ціль. Але варто одразу відверто сказати: для Євросоюзу тут насамперед ідеться про енергобезпеку. Тому від співпраці з такими країнами-постачальниками, як Азербайджан, чи країнами-транзитерами, як Україна, ЄС просто не може відмовитися».

Märkische Oderzeitung критикує: «Те, що вчора відбувалося в Празі, інакше як прикрий театр не назвеш. Глави найважливіших держав Євросоюзу один за одним відмовилися від участі в саміті Східного партнерства. Але така поведінка є недалекоглядною. Адже для східноєвропейців це сигнал, що їхні проблеми не сприймаються всерйоз».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.