Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Створено віртуального собаку із генотипом

Технології 6661 перегляд

Опубліковано - 18.05.2009 14:40 | Всі новини | Версія для друку

Створено віртуального собаку із генотипом
Створено віртуального собаку із генотипом
Учені із Південної Кореї, які презентують компанію Samsung Electronics, створили віртуального персонажа-собаку Rity, яка має набір генів, здатна спадково передавати свій генотип та модифікувати його за життя.

Генотип віртуальної собаки складається майже із двох тисяч генів, які розташовані на 14 хромосомах. Однак Rity можна побачити тільки на екрані комп'ютера, - пише PhysOrg.

"Запропонована концепція штучних хромосом дозволяє віртуальному персонажеві розвивати певні риси характеру і передавати набуті особливості наступним поколінням", - говорить один із авторів проекту Чон Хван Кім.

"Усе одно людям доведеться навчитися жити поряд із роботами, а наша розробка - важливий крок до продуктивної взаємодії із ними у майбутньому", - підсумовує експерт.

Як повідомлялося раніше, учені з Японії презентували першу у світі систему, що дозволяє керувати людиноподібними роботами силою думки - оператору не треба натискати на кнопки або віддавати голосові команди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.