Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гральний бізнес судитиметься із державою

Економіка 6312 переглядів

Опубліковано - 19.05.2009 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Гральний бізнес судитиметься із державою
Гральний бізнес судитиметься із державою
Представники грального бізнесу в Україні подали до суду позови до держави з вимогою повернути їм гроші, сплачені за отримання патентів.

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції член Української асоціації діячів грального бізнесу Ірина Смирнова.

«Наші компанії вже зараз подали сотні позовів до держави з претензією на повернення грошей», – сказала вона.

За словами Смирнової, повернення грошей одному маленькому казино має становити близько 1,5 млн. грн. За приблизними підрахунками, загалом по галузі повернення суми, сплаченої за патенти, становить приблизно 0,5 млрд. грн., причому ці кошти повинні повернути місцеві бюджети.

Смирнова відзначила, що суб`єкти грального бізнесу мають всі законні підстави вимагати повернення цих грошей, які вони сплатили наперед.

Як повідомлялося раніше, 15 травня ц.р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». Законом забороняється не лише гральний бізнес, а й участь в азартних іграх. Згідно із законом, до суб`єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 8 тисяч мінімальних зарплат з конфіскацією грального устаткування, а прибуток від проведення такої азартної гри підлягає переліку до держбюджету.

Того ж дня прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила сподівання, що глава держави підпише цей закон.

Заступник глави Секретаріату Президента – представник Президента в Конституційному Суді й Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук 18 травня заявила, що Президент України Віктор Ющенко готовий проаналізувати всі пропозиції, зокрема, правового характеру, що стосуються врегулювання ситуації з гральним бізнесом в Україні.

Водночас Ставнійчук відзначила, що за станом на 18 травня Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні», прийнятий Верховною Радою 15 травня ц.р., не надійшов на підпис Президентові України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.