Аратта - На головну

13 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кримінальною столицею України визнано Луганськ

Кримінал 4999 переглядів

Опубліковано - 9.06.2009 16:58 | Всі новини | Версія для друку

Кримінальною столицею України визнано Луганськ
Кримінальною столицею України визнано Луганськ
Журнал “Фокус” склав рейтинг найбільш криміналізованих міст і областей України, в якому лідирують східні регіони країни.

Кримінальною столицею нашої Батьківщини стало місто Луганськ, в якому скоюється 57 злочинів на 10 тисяч населення (за перші чотири місяці 2009 року), повідомляє "Комсомольська правда в Україні".

У першу п'ятірку рейтингу найнебезпечніших міст увійшли ще два міста Луганської області: Лисичанськ (54 злочини на 10 тисяч) і Краснодон (46,9 на 10 тисяч).

Чим далі на схід, тим вище рівень злочинності: ця особливість незмінна для України. Фахівці пояснюють це явище меншою щільністю заселення західного регіону і релігійністю місцевого населення. На противагу цьому на Сході - густонаселені міста і маятникова міграція.

Як повідомили експерти з РНБО, в першому кварталі 2009 року у порівнянні з подібним періодом минулого року кількість замовлених вбивств подвоїлася, а бандитських нападів стало в 2,6 рази більше.

Це цифри офіційної статистики відомства, та варто також враховувати, що понад половини постраждалих українців просто не звертається до правоохоронних органів (дані Міжнародної організації з захисту жертв злочинності).

Дещо інша точка зору у співробітників МВС, які згодні, що через кризу злочинів дійсно побільшало, але таки не вірять у 200% зростання. За їхньою інформацією, кількість розбійних нападів збільшилася на 15%, пограбувань - на 8%.

На рівень злочинності вплинула низка чинників: криза, зростання безробіття, амністії та повернення трудових мігрантів із Західної Європи й Росії, борги з кредитів і почуття безкарності, яке дарують щадні терміни ув'язнення і декриміналізація дрібних злочинів проти майна.

Найчастіше жертвами стають пенсіонери, "оскільки навіть в умовах безробіття вони мають хоч якийсь постійний дохід - пенсії".

Друге місце серед жертв злочинців займають банки. З початку року в Україні кількість нападів на них зросла в середньому в 2,4 рази. Якщо раніше впродовж місяця здійснювалося 8-9 таких злочинів, то тепер - понад 20. Найпоширеніший тип злочинів - пограбування.

Нагадаємо, що торік "Фокус" опублікував рейтинг найкращих міст для життя в Україні. Серед критеріїв був, зокрема, і рівень злочинності.

Так, найоптимальнішим для життя містом визнано Чернівці, на другому місці опинився Київ, третю позицію зайняла курортна Ялта.

У хвості рейтингу розмістилися Донецьк, Керч, Кременчук, Бровари, Харків, Бердянськ, Артемівськ, Євпаторія, Луганськ і на останньому місці - Запоріжжя.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.