Аратта - На головну

10 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович учора розподілив ролі. На вибори

Політика 5045 переглядів

Опубліковано - 10.06.2009 12:30 | Всі новини | Версія для друку

Янукович учора розподілив ролі. На вибори
Янукович учора розподілив ролі. На вибори
Партія регіонів на засіданні президії політради затвердила керівників президентської виборчої кампанії.

Як повідомила «Дєлу» нардеп від Партії регіонів Ганна Герман, Віктор Янукович запропонував політраді кандидатуру Миколи Азарова на пост глави передвиборчої кампанії і виборчого штабу в одній особі. «Цю кандидатуру члени президії підтримали», — відзначила Ганна Герман.

На тому ж засіданні «регіонали» затвердили заступників глави виборчої кампанії по напрямах. За креатив і ідеологію відповідатиме Борис Колесников, який одночасно займатиметься виборчими штабами на сході України.

Нинішній перший віце-спікер Олександр Лавринович займатиметься юридичним супроводом кампанії. А представник так званої «групи Фірташа» в Партії регіонів Сергій Льовочкін супроводжуватиме кандидата в президенти Януковича в поїздках.

Володимир Рибак займеться орг-питаннями, а Ганна Герман незмінно займатиметься зв`язками з громадськістю і ЗМІ. В той же час у «регіоналів» залишилося невирішеним питання про керівників обласних штабів. Як повідомив Олександр Лавринович, це питання поки не піднімалося на фракції. «Все вирішить політрада», — додав він.

У блоці прем`єр-міністра Юлії Тимошенко поки не готові назвати весь керівний склад своєї виборчої кампанії. Проте вчора стало відомо, що перший віце-прем`єр Олександр Турчинов вже одержав розпорядження зайнятися формуванням штабу.

Бютівець Володимир Іваненко не виключив, що найближчим часом відбудуться зміни у складі обласних парторганізацій. «Може, когось поміняють, але в основному всі керівники партосередків залишаться», — відзначив він.

Як повідомляє «Дєло», посилаючись на джерела, Юлія Тимошенко не задоволена роботою деяких західних обласних парторганізацій і планує змінити їх керівників.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.