Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Увага! В Інтернеті з’явився троян-вбиця файлів

Технології 6330 переглядів

Опубліковано - 12.06.2009 22:54 | Всі новини | Версія для друку

Увага! В Інтернеті з’явився троян-вбиця файлів
Увага! В Інтернеті з’явився троян-вбиця файлів
В інтернеті розгулює небезпечний троян, що знищує всі файли і папки на зараженому комп’ютері.

Перші випадки інфікування Trojan.KillFiles.904 зафіксовано на початку червня 2009 року, повідомляє компанія Доктор Веб.

Проникаючи в комп'ютер жертви, Trojan.KillFiles.904 перебирає локальні і знімні диски від Z до A. На знайденому диску троянець починає видаляти папки та файли, перебираючи їх назви за абеткою. Якщо видалити файл не вдається, наприклад, з причини його використання, троянець робить його прихованим.

Як повідомили у прес-центрі компанії, особлива небезпека вірусу полягає в тому, що Trojan.KillFiles.904 намагається видалити всі файли та папки, які знаходяться на зараженому комп'ютері, за винятком системних.

Таким чином, користувач може втратити всі свої дані, при цьому операційна система продовжить свою роботу, зазначають фахівці. За їхніми словами, унікальною для сучасних шкідливих програм властивістю даного троянця є завдавання максимального збитку користувачеві. На відміну від програм-вимагачів, які набули останнім часом широкого розповсюдження.

Trojan.KillFiles.904 не просить жертву яким-небудь чином відкупитися і не намагається що-небудь вкрасти. Він просто знищує всю інформацію, що зберігається в зараженій системі.

Як припускають експерти компанії, даний троянець продовжує традицію вірусу Win32.HLLW.Kati, також відомого як Penetrator, який пошкоджує файли форматів Microsoft Word і Excel, а також фотографії та мультимедійні файли. Однак Trojan.KillFiles.904 являє ще більшу загрозу, зазначає Доктор Веб.

У зв'язку з небезпекою інфікування Trojan.KillFiles.904, компанія Доктор Веб рекомендує використовувати виключно ліцензійне антивірусне ПЗ з останніми оновленнями.

Зазначимо, раніше Лабораторія Касперського повідомила, що в травні 2009 року на комп'ютерах користувачів було зафіксовано 42520 унікальних шкідливих, рекламних і потенційно небезпечних програм.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.