Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У справі Ющенка немає доказів факту отруєння

Кримінал 4334 перегляди

Опубліковано - 9.07.2009 12:31 | Всі новини | Версія для друку

У справі Ющенка немає доказів факту отруєння
У справі Ющенка немає доказів факту отруєння
У слідства у справі про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка немає доказів того, що отруєння кандидата в президенти було зроблено навмисно.

Про це в середу повідомив голова тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин отруєння Ющенка і з'ясування причин та осіб, винних у затягуванні розслідування Володимир Сівкович.

У середу, 8 липня, ця ТСК провела чергове засідання. За його підсумками генеральному прокурору Олександру Медведьку був спрямований запит, який містить низку питань у справі про отруєння Ющенка.

Вже у четвер, 9 липня, члени комісії готові оприлюднити проміжні результати своєї роботи.

"Ми направляли кілька запитів генеральному прокурору з проханням підтвердити факт навмисного отруєння. Усі відповіді нам прийшли. Факт отруєння Віктора Ющенка підтверджується, але те, що воно було вчинене зумисно, – ні", - повідомив "регіонал" Сівкович.

Крім того, ТСК внесла пропозицію генпрокурору відсторонити від проведення розслідування у справі про отруєння Ющенка нинішнього керівника слідчої групи Генпрокуратури Галину Климович.

Це пов'язано зі зловживаннями, яких, на думку членів комісії, припустилася слідча група в рамках розслідування даної кримінальної справи.

"До неї в нас дуже багато претензій, дуже багато речей, які не можна розглядати як слідчі дії для розкриття істини, а, навпаки, як споєння посадових злочинів", - сказав один із членів ТСК.

Так, насамперед ідеться про незаконний моніторинг телефонних розмов абонентів мобільного зв'язку.

Зокрема, за словами співрозмовника газети, Климович без відповідної санкції суду направила найбільшим операторам мобільного зв'язку запити про отримання даних про розмови (місцезнаходження абонентів, час розмов) низки абонентів.

Причому кількість телефонних номерів, які мали піддаватися такому аналізу, обчислюється тисячами – за інформацією "Комерсанта", тільки в "Київстару" були запитані дані про 6 тис. абонентів. Усього ж слідча група намагалася отримати таку інформацію про приблизно 18 тис. абонентів мобільного зв'язку.

Крім того, ТСК виявила низку інших обставин, які, на думку членів комісії, можна розглядати як "елементи підробки й фальсифікації фактів слідства". Як розповів один із членів ТСК, прикладом цього може слугувати протокол допиту свідка, який опинився в розпорядженні комісії, що вмер за сім місяців до того, як був складений сам протокол.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.