![]() |
Феномен влади Льоні Космоса: кияни платять, а їхні гроші десь зникають |
Про це повідомив сьогодні перший заступник гендиректора підприємства Віталій Найдюк.
За його словами, така ситуація пов'язана з неналежним виконанням своїх зобов'язань районними житлово-комунальними підприємствами столиці – незважаючи на справні платежі з боку населення.
Як пояснив Найдюк, РДА за рішенням райрад створюють нові житлово-комунальні підприємства, на які переводиться житловий фонд. "При цьому існуюча заборгованість перед "Київводоканалом" залишається на старих підприємствах, у яких нічого не залишається", - сказав Найдюк.
За його словами, від сплати боргів ухиляються КП "Управління житлового господарства" Оболонського і Святошинського районів, а також КП "Поділ-житло".
При цьому він підкреслив, що це суперечить рішенню Київради, згідно з яким у разі реорганізації районного житлово-комунального господарства існуюча заборгованість має передаватися на нові підприємства.
"У зв'язку з цим ми звернулися до прокуратури та КРУ, а також наполягаємо на укладенні трибічних договорів між "Київводоканалом", районними житлово-комунальними підприємствами й інформаційно-обчислювальним центром, що дозволить забезпечити прозорість розрахунків. Ми домагатимемося розгляду цього питання в комісіях Київради і на колегії КГГА", - заявив Найдюк.
Він також повідомив, що "Київводоканал" не відключатиме населення від водопостачанні у зв'язку з ситуацією, що склалася. "Згідно із законом ми не маємо права відключати житловий фонд. Юридично ми зможемо це зробити тільки коли у нас не вистачить оборотних коштів на закупівлю реагентів - тому що згідно із законом ми не маємо права постачати воду неналежної якості", - пояснив Найдюк.
Він уточнив, що з вищезгаданої суми заборгованості перед "Київводоканалом" 328 млн грн підтверджено рішеннями судів. "Решта суми боргу зараз знаходиться на розглядах у судах", - сказав перший заступник гендиректора "Київводоканалу".