Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Головний жеківець радить платити за старими тарифами

Добробут Регіон: м.Київ 5701 перегляд

Опубліковано - 5.08.2009 12:51 | Всі новини | Версія для друку

Головний жеківець радить платити за старими тарифами
Головний жеківець радить платити за старими тарифами
Міністр ЖКГ Олексій Кучеренко сам платить за старими тарифами і шукає діалогу із космічною адміністрацією столиці.

"Нічого більше киянам, окрім поради платити виключно за старими тарифами за послуги ЖКГ, я не можу дати. Я сам так плачу, зараз відділення "Ощадбанку" приймають гроші, а також "Київенерго", - сказав міністр житлово-комунального господарства Кучеренко.

Він також підкреслив, що платити за старими тарифами потрібно, оскільки це питання ще не закрите.

"Це питання ще не закрите, є розпорядження уряду, який відмінив рішення КМДА. Сьогодні головне - вийти на діалог з київською владою і знайти компромісне рішення", - резюмував міністр.

Від “Аратти”: можемо в свою чергу додати, що вочевидь, космольончики із Хрещатика - не переймаються.

Тобто, пошуки Кучеренка нагадують блукання у дикому лісі, про що він, напевно, й сам здогадується. Адже його партійний патрон і за сумісництвом Президень України Віктор Ющенко, вочевидь, кришує любого друзя Космоса. А той, тим часом, котує нову кришу у вигляді двічі несудимого Януковича. У перервах між творчими відпустками.

То про які тарифи чи діалоги мова?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.